Успіхи у коханні – Дівам, неприємні сюрпризи – Левам: гороскоп на 25 липня

Успіхи у коханні – Дівам, неприємні сюрпризи – Левам: гороскоп на 25 липня
Успіхи у коханні – Дівам, неприємні сюрпризи – Левам: гороскоп на 25 липня
Сьогодні, 08:24

ОВНИ

Цей день не принесе розчарувань. Можна сміливо планувати важливі зустрічі та ухвалювати серйозні рішення. І не зважайте, якщо хтось спробує зачепити вас образливими словами.

ТЕЛЬЦІ

Починається сприятливий період для любовних справ. Самотнім представникам потрібно уважно придивитися до свого оточення та не бути надто вимогливими. Ті ж, хто вже має стосунки, зможуть вивести їх на новий рівень.

БЛИЗНЮКИ

У вас вистачить дипломатичних здібностей і вміння знаходити потрібні слова в спілкуванні на важкі теми. Але навряд чи в цьому діалозі вдасться досягти бажаного результату.

РАКИ

Вам потрібно урізноманітнити своє дозвілля і розширити коло спілкування. Нові знайомства матимуть гарне продовження. Також зорі радять вам зробити собі якусь приємність.

ЛЕВИ

Цей день може піднести не зовсім приємні сюрпризи в області високих почуттів. Вам можуть озвучити давні претензії.

ДІВИ

Вам варто менше говорити про себе і свої проблеми. Утримайтеся також від обговорення або засудження інших. Ви можете образити когось і це матиме негативні для вас наслідки.

  ДТП у Житомирі за участю трьох машин. ФОТО

ТЕРЕЗИ

Цього дня вам доведеться вирішувати робочі питання. Якщо не будете надто нервувати через те, що вас потурбували у вихідний, то зможете швидко все владнати, а ваша допомога буде оцінена керівництвом.

СКОРПІОНИ

Гарний час для конструктивного спілкування, для роботи з надійними джерелами інформації. Постарайтеся уникати сварок або з’ясування відносин, хоч вас і будуть провокувати.

СТРІЛЬЦІ

Перш ніж почати щось робити, добре подумайте і порадьтеся з членами сім’ї. Ви будете сповнені сил, але не зможете застосувати їх з користю для справи.

КОЗЕРОГИ

Справи, заплановані на цей день, повинні пройти успішно. Ви можете дозволити собі навіть певну частку ризику, не побоюючись серйозних наслідків.

ВОДОЛІЇ

Будь-які суперечки вдасться легко владнати, якщо ви добре розберетеся в ситуації. Враховуйте думку інших людей, особливо, якщо цінуєте відносини з ними.

РИБИ

Можливо, до вас звернуться за допомогою старі знайомі або, навпаки, прийдуть з новими цікавими пропозиціями. Одразу ж погоджуватися не варто, візьміть час на роздуми. А ось в особистих стосунках вам потрібно діяти рішуче, якщо не хочете втратити кохану людину.