Бердичівський суд розбирається у обставинах бійки в нічному клубі

Бердичівський суд розбирається у обставинах бійки в нічному клубі

Бердичівський суд розбирається у обставинах бійки в нічному клубі

Сьогодні, 22:26

Відбулось чергове засідання у справі про бійку в одному з місцевих нічних клубів, яка мала місце у лютому 2018-го року. Обвинувачення у хуліганстві та нанесенні тілесних ушкоджень (ч. 1 ст. 296 та ч. 1 ст. 122 КК України) 20-річному відвідувачу висунуто іншому гостю закладу.

За версією органів досудового слідства, 24-річний молодий чоловік, використовуючи малозначний привід, посперечався з потерпілим, став його штовхати й бити. Намагаючись уникнути цього, потерпілий хотів залишити клуб і перед входом до приміщення від удару долонею в обличчя упав спиною на сходи. Внаслідок дій обвинуваченого, постраждалий отримав струс мозку, компресійний перелом хребта, садна й крововиливи на голові і тулубі.

Як саме усе це виглядало, можна було побачити на відеозаписах двох слідчих експериментів за участю потерпілого та одного зі свідків події, що їх досліджували під час нещодавнього судового засідання. Обидва юнаки вказали, що почалося усе з вимоги охоронця закладу до потерпілого зняти куртку, перш ніж увійти. Той відмовився, бо помітив, що всередині є інші відвідувачі у верхньому одязі, тож чому роздягнутись мусить саме він? Юнак стверджує, що охоронець вдарив його по обличчю і змусив залишити клуб. Тоді він зателефонував другові й разом з ним увійшов до закладу повторно. А поки вмивався у вбиральні після стусанів охоронця, нагодився обвинувачений і теж став «повчати» з приводу куртки. Закінчилось усе, згідно слідчих експериментів, тим, що потерпілий, побитий, опинився на сходах закладу.

  На Різдво у пожежах загинули 5 людей, з початку року вже 39

Можливо, є ще інші версії тих подій. Це стане відомо суду під час наступних засідань у цій справі. Має відбутися ще допит шести свідків, дослідження документів і характеризуючих.

Джерело статті: rio-berdychiv.info