Керувати Гришковецькою медициною буде фінансистка

Керувати Гришковецькою медициною буде фінансистка
Керувати Гришковецькою медициною буде фінансистка
Сьогодні, 12:33

Про це можна здогадатись з декларації, поданої до НАЗК претендентом на посаду директора комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітрної допомоги Гришковецької селищної ради» Войцахівською Тетяною Олександрівною.

Жителям Бердичівського району вона давно знайома, як досвідчений фінансист, адже багато років працювала в фінансовому управлінні райдержадміністрації спочатку спеціалістом, а потім і його керівником.

Чи знайома вона з медичною галуззю з поданої декларації незрозуміло. І взагалі, в декларації заповнено лише мінімум граф, і з неї слідує, що ні сім’ї, ні заощаджень у претендентки на посаду немає, у власності є лише квартира в Бердичеві. В 2019 році Тетяна Олександрівна отримала заробітної плати на посаді у фінуправлінні 350 тисяч гривень та 222 тисячі гривень від фонду соціального страхування у якості матеріальної допомоги.

Комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Гришковецької селищної ради, було створено відповідно до рішення Гришковецької селищної ради від 3 липня 2020 року №336, а вже 10 липня на офіційному сайті громади було оголошено про конкурс на директора підприємства.

  Перехід на електронні лікарняні відбудеться з 1 жовтня

На жаль, сімейні лікарі, з якими жителі ОТГ уклали договори про обслуговування, не знайшли в себе духу і бажання вийти з під опіки лікарняного начальства, тобто стати підприємцями, і отримувати всі кошти служби здоров’я на свої власні рахунки. Їм так само прийдеться ділитись по суті своїми грошима з керівником, бухгалтером, завгоспом і т.д. новоствореного центру ПМСД.
Так само, навіть не спробували в Гришківцях допустити до медичного обслуговування жителів громади приватну клінику «Пан Лікар», яка має і ліцензію, і договір з НСЗУ, і кваліфікованих лікарів, і навіть ряд приміщень в селищі, де можна було б розмістити амбулаторію.

Будівництво нової амбулаторії за державний кошт, яке є більш піарним проектом влади, ніж насущною необхідністю, колись, думаю, закінчать, і саме там, думаю, облаштують кабінет для нового директора ЦПМСД Звичайно ж, там буде їй зручно і комфортно, але чи відчують від цього користь жителі ОТГ, невідомо.

Взагалі, складається враження, що більшість часу, енергії та бюджетних коштів Гришковецької ОТГ з моменту її створення витрачено саме на бюрократичні та кадрові процедури. Процес створення нових посад та облаштування їх кабінетами та меблями, як бачимо, поки що не припиняється.

  17 серпня — святої Євдокії. Як правильно провести цей день, та що потрібно зробити

Натомість, головна магістраль громади, дорога Гришківці – Никонівка, як була в дірках та ямах, так і залишається.

P.S. Формально, засідання конкурсної комісії має відбутись 28 липня щ 9.00 в актовій залі селищної ради.

P.P.S. На сайті ОТГ були оголошені такі вимоги до претендентів на посаду директора ЦПМСД:
– громадянство України;
– вища освіта ІІ рівня за ступенем магістра спеціальності галузі знань “Управління та адмінстрування” або “Публічне управління та адміністрування” або “Право”, або “Соціальні та поведінкові науки”, або “Гуманітарні науки”, або “Охорона здоров’я” та спеціалізацією “Організація і управління охороною здоров’я” або економічна, фінансова;
– стаж роботи – не менше 3 років стажу за основною спеціальністю або одного року на керівних посадах;
– вільне володіння державною мовою, достатній рівень знань законодавства (Конституції України, законодавства України з охорони здоров’я, антикорупційного законодавства, інші законодавчі та нормативно-правові акти);
– здатність за своїми діловими та моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні обов’язки;
– володіння сучасними засобами комунікацій та зв’язку.
– високі моральні, ділові, професійні якості та організаторські здібності.

Джерело статті: rio-berdychiv.info