Настінна плитка в інтер’єрі вітальні

Настінна плитка в інтер'єрі вітальні

Настінна плитка в інтер’єрі вітальні

Сьогодні, 10:38

Оздоблення приміщень, що піддаються утворенню водяної пари вимагає підбору відповідних матеріалів. Тому не дивно, що плитка на стіну користується великою популярністю для таких кімнат, як ванна або кухня. А як, що до вітальні?

Настінна плитка для вітальні – це гарна ідея?

Коли ми хочемо практичного оздоблення стін ми зазвичай вибираємо настінну плитку. Однак вітальня – це не одна з кімнат де функціональність є ключовою особливістю. То чи варто використовувати настінну плитку в декорі вітальні?

Безперечно так. У сучасних інтер’єрах плитка на стіні створить ідеальний фон для “смачних” поєднань меблів та аксесуарів. Завдяки великому асортименту сучасних колекцій можна обрати не тільки практичний, але й максимально стильний і оригінальний дизайн.

Плитка на стіну з ідеальною імітацією під мармур, деревину, з яскравими візерунками та глибокими кольорами робить її одним з кращих варіантів для оздоблення вітальні будь-якого розміру і стилю. І хоч на ринку є фарби, які можуть відтворити мармуровий ефект, ніщо не може замінити гладку прохолодну поверхню каменю, яку створює і передає сучасна поверхня плитки.

  Житомирський "Полісся" дізнався дати перенесених матчів 1-го та 7-го турів

Основні принципи вибору настінної плитки

Перш за все, потрібно визначитися з правильною плиткою – визначити їх тип, колір та розмір.

  • Тип плитки залежить від характеру приміщення. У вітальні немає проблеми з вологою, тому тут можна себе не обмежити й вибирати плитку як з глазурованою, так і неглазурованою поверхнею.

  • Настінна плитка відрізняється за розмірами та формою. Великі плитки добре працюють на великих стінових поверхнях, але при великій кількості кутів, менша плитка працюватиме краще.

  • Щоб визначити, скільки плитки знадобиться, обчисліть площу призначену для облицювання. Отриману суму у квадратних метрах слід збільшити на 10–15%. Це необхідний резерв для можливих матеріальних втрат під час укладання.

  • Дизайн можна обирати на власний смак та дизайнерський задум, але при цьому слід врахувати площу, освітлення й загальний стиль. Пам’ятайте для невеликих кімнат краще працюють світлі відтінки і лаконічні дизайни.

Нюанси створення ідеальної поверхні

Укладаючи плитку на стіну, слід дотримуватися декількох основних правил.

  1. Якщо висота приміщення не дозволяє облицювати лише цілими плитками, починайте монтаж з верху, а обрізні елементи слід розмістити в нижній смузі біля підлоги.

  2. Обирайте клей відповідно до потреб та особливостей. Пропозиція на ринку дозволяє вибрати клеї для керамічної плитки, які враховуватимуть як тип підкладки, так і тип плитки, а також характер приміщення.

  3. Слід пам’ятати, що товщину стиків потрібно підганяти до розміру плитки, щоб уникнути явних диспропорцій. Чим більше плитка, тим ширший стик.

  4. Виробники також пропонують затирки з антибактеріальною системою захисту та системою захисту кольорів. Цікавий декоративний ефект можна отримати, використовуючи стики з блиском. Колірна палітра їх дуже насичена, тому ви можете легко вибрати потрібний колір для кожної колекції плитки.

Незалежно від ефекту, який ви хочете досягти, в пропозиції інтернет-магазину АРС ви неодмінно знайдете колекцію плитки для стін, яка буде ідеально відповідати вашому смаку і дизайнерському задуму. Підібрати, як темну плитку з невидимими стиками, що створить ідеально гладку таємничу поверхню, або ж варіант, що буде вдало відтворюватиме структуру натурального каменю з яскравими прожилками тощо.

Обирайте те, що вам до вподоби та насолоджуйтесь ідеальним зовнішнім виглядом інтер’єру вітальні разом сучасними колекції плитки на стіну від АРС.