Чи можна займатися сексом під час вагітності

Чи можна займатися сексом під час вагітності

Чи можна займатися сексом під час вагітності

Сьогодні, 14:46

Вагітність – період, коли жінка відчуває потребу захищати своє тіло і майбутню дитину від різних впливів зовні. І це природній інстинкт, що забезпечує благополуччя малюка і здоров’я жінки.

Чи можна займатися сексом під час вагітності

Дехто вважає, що секс під час вагітності може нашкодити, тому утримується. Але водночас у вагітних жінок іноді зростає лібідо, і утримання дається дуже важко. Тому виникає питання, чи можна дозволити собі інтим, якщо чекаєш дитину?

Докладніше про це розповіли експерти відомого “дорослого” бренду DUREX.

Що відбувається з тілом вагітної під час сексу

У цей цікавий період жінка опиняється у вирі гормонів, які диктують її поведінку, в тому числі сексуальну. Утримання, якщо воно не прописане лікарем-гінекологом, який спостерігає вагітність, негативно впливає на психологічний та фізичний стан вагітної, а саме:

  • зростає сексуальна напруга;
  • змінюється гормональний фон після регулярного статевого життя;
  • напружується система статевих органів;
  • уповільнюється кровообіг в органах малого таза;
  • виникає психологічний дискомфорт.

Тому лікарі, якщо немає причин зберігати “повну тишу” в інтимному житті задля безпеки майбутньої дитини, не радять припиняти статтеве життя.

“Єдиною беззаперечною умовою є обережність та вибір на користь постійного партнера. Зазвичай це батько дитини. Тому секс під час вагітності є абсолютно нормальною поведінкою здорової жінки,” – вважають експерти бренда DUREX.

Які запобіжні методи слід використовувати

Чи можна займатися сексом під час вагітності

Та все ж варто пам’ятати, що статевий акт вагітної відрізняється від її звичайної поведінки у ліжку. Це пов’язано з тим, що плід перебуває у безпосередній близькості до піхви, а живіт вагітної – зона, з якою слід поводитися обережно.

Звісно, методи контрацепції, такі як презервативи, можна не використовувати. Презерватив не буде зайвим лиш в тому випадку, коли є підозра на патогенну флору партнера, а жінка хоче вберегтися від захворювань.

Інша проблема – надмірна сухість піхви, що викликана дією цілого спектру гормонів. Недостатність природної змазки призводить не тільки до дискомфорту під час сексу та після нього, а й до мікротравм слизової оболонки піхви та свербежу в області геніталій. Також надмірно інтенсивний секс на тлі проблеми з природною змазкою стає причиною загострення хронічного циститу вагітної, що вже є серйозним ускладненням, адже у крайніх випадках потребує лікування.

“Змазка, що виробляється в нормі у піхві жінок під впливом сексуального збудження, забезпечує комфортний статевий акт. Якщо у вагітної не виробляється власна змазка, треба попіклуватися про допоміжні засоби. Ідеальна для цього інтимна гель-змазка Durex Play Feel. Засіб безпечний, адже не містить шкідливих для жінки і майбутнього малюка речовин та сприяє приємним відчуттям обох партнерів,” – розповіли спеціалісти DUREX.

Як зробити секс під час вагітності дійсно безпечним

Чи можна займатися сексом під час вагітності

Як ми вже зауважили, інтим під час вагітності відрізняється від звичайного. І це обов’язкова умова, щоб зберегти спокій і не ризикувати небажаними наслідками. Та й чоловікові буде спокійніше знати, що все, що він робить із партнеркою, ніяк не зашкодить майбутньому малюку.

Правила безпеки для сексу під час вагітності:

  1. не практикувати інтенсивний секс, пригальмувати тем та силу рухів;
  2. не використовувати секс-іграшки із проникненням у піхву, анус та стимуляцією сосків;
  3. звертати увагу на відчуття вагітної – не можна ігнорувати біль у животі і спазми.

Лагідний інтим із довірою до партнера – кращий спосіб для вагітної підтримувати себе в доброму настрої та зняти напруження й хвилювання про майбутні пологи. Насолоджуйтесь життям та не забувайте про безпеку!

  У Бердичівському районі чоловіку загрожує ув'язнення за пограбування гаражного приміщення