Товар обличчям: 10 переваг овочевих сіток

Товар обличчям: 10 переваг овочевих сіток

Товар обличчям: 10 переваг овочевих сіток

Сьогодні, 11:51

Товар обличчям: 10 переваг овочевих сіток

Зручні та практичні овочеві сітки широко використовуються сільгоспвиробниками для транспортування, зберігання та реалізації фруктів або овочів. Легкі та компактні мішки забезпечують вільну циркуляцію повітря всередині, що мінімізує ризик псування продуктів. У сітках у великій кількості легко поміщається картопля, цибуля, капуста та інші овочі.

Для виготовлення овочевих мішків, які можна придбати на сайті https://vialplus.com.ua/category/cetka-ovoshchnaya/, використовується спеціальне сіткове полотно. Пакувальна тара даного виду може мати різні розміри та забарвлення. Сітки, призначені для картоплі, зазвичай виготовляються фіолетового кольору, для капусти продавці використовують зелені мішки, для цибулі — червону тару. Вироби оснащені мотузкою для зав’язування, а дно мішків зазвичай посилюється подвійним плетінням волокон.

Головні переваги використання овочевих сіток

Товар обличчям: 10 переваг овочевих сіток

Власники підприємств, які закуповують рулони овочевих сіток гуртом, отримують істотну вигоду від подальшого використання такого виду пакування. Серед його переваг можна виділити:

  1. Економію простору на складах і у кузові вантажних автомобілів. У сітчастих мішках овочі розподіляються найбільш компактно на відміну від ящиків, що не здатні набувати потрібної форми.

  2. Мішки забезпечують оптимальні умови для зберігання фруктів, коренеплодів та овочів. Завдяки пористій структурі забезпечується постійна циркуляція повітря, що запобігає гниттю та покриванню овочів цвіллю. У такому пакуванні протягом тривалого часу гарантується збереження смакових якостей продуктів.

  3. Вміст сіток добре видно, тому покупці можуть візуально оцінювати якість овочів.

  4. Структура сіток «очищає» продукти від налиплого піску та ґрунту: під час висихання шматки бруду видаляються природним чином.

  5. Пакування дозволяє легко сортувати та маркувати товар завдяки різним колірним гамам продукції. Естетичний вигляд сітки збільшує споживчий попит.

  6. Зручна форма постачання в мотках і рулонах дозволяє самостійно підібрати оптимальний розмір мішків. Ергономічні властивості сітки забезпечують легкість виконання вантажних робіт.

  7. Можливість багаторазового використання, висока зносостійкість сітчастих виробів.

  8. Сітки відрізняються низькою вартістю та не вимагають завеликих фінансових витрат для утилізації.

  9. Овочеві мішки призначені саме для харчової продукції. Для виготовлення використовують екологічно безпечну сировину, що під час контакту з продуктами ніяк не впливає на їхню свіжість.

  10. Матеріали, з яких роблять сітчасті мішки для овочів, мають високий ступінь надійності. Міцні волокна можуть витримувати високі навантаження, зберігають цілісність і форму.

Овочеві сітки-мішки забезпечують надійне та тривале зберігання сільськогосподарської продукції згідно з встановленими державними нормами. Головними перевагами тари є легка вага, прозорість і міцність. При зважуванні покупці бачать продукти, а продавцям немає потреби пересипати овочі в інше пакування. Під час відвантаження товарів на складах не потрібно враховувати вагу тари, що вкрай зручно.

  У Бердичеві спеціалісти перевірили підприємство, яке виготовляє морозиво та надіслали клопотання до Держпродспоживслужби