Як у Житомирі на ринку “Сімейному” дотримуються протиепідемічних заходів

Як у Житомирі на ринку "Сімейному" дотримуються протиепідемічних заходів

Як у Житомирі на ринку “Сімейному” дотримуються протиепідемічних заходів

Сьогодні, 17:07

30 липня в Торговому комплексі «Сімейний» ТОВ «Сімейний торговий дім» (вул. Вітрука, 41-А) мобільна група провела комісійне обстеження щодо виконання заходів, спрямованих на запобігання занесенню та поширенню коронавірусної інфекції (COVID-19).

Про це розповіли у пресслужби міськради.

Під час комісійного обстеження було встановлено, що в Торговому комплексі в основному дотримуються Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів при торгівлі продовольчими (окрім ринків) та непродовольчими товарами на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19), затверджених постановою Головного державного санітарного лікаря України від 09.05.2020р. №17.

А саме:

– на кожному вході до торгового комплексу розміщені інформаційні матеріали щодо профілактики коронавірусної хвороби Covid-19;

– соціальної дистанції та норм щодо кількості відвідувачів, які одночасно можуть перебувати на території закладу, на ринку дотримуються;

– на час обстеження працівники ринку та продавці одягнені в захисну маску та одноразові рукавички;

– в санвузлі забезпечено наявність холодної проточної води, рідкого мила та антисептиків;

  Соборность - это когда за разность не сажают и не убивают

– щодня перед початком зміни працівникам та продавцями, протягом дня відвідувачам проводиться температурний скринінг безконтактними термометрами.

Однак, під час обстеження Торгового комплексу «Сімейний» ТОВ «Сімейний торговий дім» були виявлені порушення санітарно-гігієнічних та санітарно-протиепідемічних вимог:

на 2-х входах до торгового комплексу не організовані місця для обробки рук спиртовмісними антисептиками;
на територію комплексу допускаються відвідувачі без захисних масок або респіраторів.

Дані порушення адміністрацією комплексу були усунуті протягом часу проведення обстеження. Також адміністрації комплексу були надані рекомендації щодо забезпечення дотримання протиепідемічних заходів згідно постанови Головного державного санітарного лікаря України №17 від 09.05.2020р.