​У житомирському дитсадку на коронавірус захворіла помічниця вихователя

​У житомирському дитсадку на коронавірус захворіла помічниця вихователя

​У житомирському дитсадку на коронавірус захворіла помічниця вихователя

Сьогодні, 12:52

У дошкільному навчальному закладі №57 на вулиці Довженка у Житомирі коронавірус підтвердили у помічниці вихователя однієї з груп.

Про це 29 липня повідомили батьки дітей, які відвідують одну з молодших груп цього дитсадка.

За їх словами, вранці їм зателефонувала медична сестра дитячого садочка і поінформувала про випадок інфікування няні. Згодом їм з цього ж приводу телефонували педіатри та цікавились станом здоров’я дітей.

Про виявлений випадок COVID-19 серед працівників дитячого садочка підтвердила заступниця міського голови Марія Місюрова. За її словами, помічник вихователя з 17 липня перебуває на амбулаторному лікуванні.

«Це помічник вихователя, 17 липня вона була відсутня вже на роботі. Перебуває на амбулаторному лікуванні стан задовільний. Згідно з приписом Держпродспоживслужби, група до 30.07 на карантині. 31 липня, якщо не буде ніяких ознак, діти повернуться до садочка. Наразі одна молодша група цього садочка на карантині, діти вдома, спостерігаються педіатрами», – повідомила Марія Місюрова.

  На Житомирщині чоловік придбав через інтернет іномарку, але авто так і не отримав

У дитячому садочку також підтвердили інформацію про один випадок інфікування коронавірусом, кажуть, що дізналися про це у вівторок, 28 липня, проте за офіційним коментарем порадили звернутися до керівництва ДНЗ, втім завідуюча дитсадком наразі перебуває у відпустці.

Джерело статті: zhitomir.info