У Житомирі відремонтують більше 300 грунтових провулків

У Житомирі відремонтують більше 300 грунтових провулків

У Житомирі відремонтують більше 300 грунтових провулків

27 травня 2020

Грунтові дороги в провулках міста відсипатимуть зрізаним асфальтом. Першими відремонтують провулки мікрорайону Мальованка та провулок 1-й Павликівський.

“Найближчими днями, коли дозволятиме погода, плануємо відсипати провулки зрізаним асфальтом. У першу чергу, це буде стосуватися мікрорайону Мальованка, оскільки зараз підрядна організація зрізає асфальт на вулицях Чуднівська та Леха Качинського, тож, буде економічно раціонально використати цей зрізаний асфальт для відсипання мікрорайону Мальованка. Провулок 1-Павликівський теж буде відсипаний зрізаним асфальтом одним з перших”, – розповів керівник житомирського комунального підприємства “Управління автомобільних шляхів” Володимир Мазур.

Житель 1-го Павликівського провулку Максим Іванович каже, що ремонтні роботи в провулку не проводилися більше 30 років.

Максим Іванович: “Це дуже велелюдний провулок. Від тягнеться до Монументу Слави і забруднений усіляким сміттям, камінням, ямами, канавами, які вимиває дощ. Соромно дивитися, коли люди йдуть до Монументу. Монумент миють, фарбують, а провулок занапастили із 60-х років. Тут не було ремонту, і дороги тут нормальної немає – вона вузька, а великі машини їздять і ще більше її розбивають. Тож, ми ходимо тут по болоті і взимку, і влітку, і восени”.

  На Польовій у Житомирі хочуть за понад 2 млн грн реконструювати спортивний майданчик

Олександр Мороз, житель провулку: “Два роки тому і у цьому році звертався до міського голови Житомира, щоб облаштувати цей провулок. Ми ж, мабуть, у самому центрі Житомира. Я чекав, але вже бачу, що поряд зрізають асфальт, можна хоча б підсипати асфальтною крошкою, бо люди цього провулку страждають. Ми його за свій кошт розчистили. Вивезли звідси десь 14 машин сміття, а допомоги так і немає”.

Загалом, у Житомирі зрізаним асфальтом відсиплять більше 300 ґрунтових провулків.

Автор: Сергій Косюченко

Камера: Олександр Данилюк, Сергій Кобилянський

Джерело статті: suspilne.media