У Житомирі розроблять програму розвитку туризму

 У Житомирі розроблять програму розвитку туризму

У Житомирі розроблять програму розвитку туризму

Сьогодні, 16:51

Відповідне розпорядження підписав міський голова Сергій Сухомлин 30 липня.

Так, створено робочу групу з питань розробки міської цільової програми розвитку туризму в Житомирській міській об’єднаній територіальній громаді на 2021-2024 роки.

Робочу групу створено відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 16 березня 2017 року №68-р «Про схвалення Стратегії розвитку туризму та курортів на період до 2026 року», постанови Кабінету Міністрів України від 01 листопада 2015 року №932 «Про затвердження Порядку розроблення регіональних стратегій розвитку і планів та заходів з їх реалізації, а також проведення моніторингу та оцінки результативності реалізації зазначених регіональних стратегій і планів заходів».

Міську цільову програму розвитку туризму в Житомирській міській об’єднаній територіальній громаді строком на 2021-2024 роки розроблять з врахуванням положень Концепції інтегрованого розвитку м. Житомира до 2030 року. Головний розробник – управління культури міської ради. Голова робочої групи – заступниця міського голови Марія Місюрова.

У разі необхідності, до розробки програми будуть залучені додаткові фахівці, посадові особи, представники комунальних установ та підприємств Житомирської міської ради та спеціалісти інших організацій.

  За побиття матері 37-річного жителя Радомишльського району із залу суду відправили у колонію строком на один рік

Детальніше з розпорядженням можна ознайомитись тут.