Чому житомиряни не матимуть нового Палацу спорту?

Чому житомиряни не матимуть нового Палацу спорту?

Чому житомиряни не матимуть нового Палацу спорту?

Сьогодні, 08:40

Кошти для будівництва Палацу спорту у Житомирі, передбачені Програмою соціально-економічного розвитку міста на 2020-й рік, знову поменшали. Під час сесії Житомирської міської ради 30 липня 2020-го року депутати вирішили скоротити кошторис фінансування поки що не розпочатої споруди із 15-ти передбачених на нинішній рік мільйонів, до 8-ми.

А це означає, що у поточному році навряд чи зявиться шанс хоча б розпочати будівництво головної спортивної арени, якою мав би стати Палац Спорту.

Річ у тім, що споруджувати будівлю, яка мала б бути розташованою на місці Старого гастрольного театру на Старому Бульварі у Житомирі мали б на умовах співфінансування коштами Державного та місцевих бюджетів. Однак сьогодні Держбюджет не спроможний фінансувати споруду, початкова вартість якої сягає 283 мільйони гривень.

Поки що Житомир має проектно–кошторисну документацію, на яку витрачено 1,5 мільйона гривень і місце за адресою: Старий Бульвар,14-а.

Самотужки розпочинати будівництво міський бюджет Житомира неспроможний, а тому раніше передбачений кошторис будівництва Палацу спорту, поступово зменшується.

  БУДУТ ЗАБИРАТЬ ПО ПОЛЗАРПЛАТЫ И МОГУТ ВЫСЕЛИТЬ ИЗ КВАРТИРЫ. КАК В УКРАИНЕ БУДУТ ВЫБИВАТЬ ДОЛГИ ПО КОММУНАЛКЕ

Сьогодні Житомир згоден чи спроможний виділити у 2020-му році на будівництво спортивного об’єкту лише 8 мільйонів гривень. Що буде далі – невідомо зовсім!

Чому житомиряни не матимуть нового Палацу спорту?

Джерело статті: Житомир-Онлайн