Віталій Ейсмонт вимагає провести повноцінні громадські слухання щодо інвестпрограми обленерго

Віталій Ейсмонт вимагає провести повноцінні громадські слухання щодо інвестпрограми обленерго

Віталій Ейсмонт вимагає провести повноцінні громадські слухання щодо інвестпрограми обленерго

Сьогодні, 12:30

Депутат Житомирської обласної ради Віталій Ейсмонт звернувся до голови ради Володимира Ширми із зверненням щодо неприпустимих дій з боку обленерго.

За словами Ейсмонта, 14 липня цього року він як голова робочої групи з вивчення діяльності на території області природних монополій в т. ч. АТ «Житомиробленерго», представники депутатського корпусу Житомирської обласної ради Олена Галагуза, Ілля Смичок, члени робочої групи та заступник голови обласної ради Максим Вілівчук були присутні на так званих «громадських слуханнях» АТ «Житомиробленерго» щодо затвердження інвестиційної програми товариства на 2021р.

Віталій Ейсмонт вимагає провести повноцінні громадські слухання щодо інвестпрограми обленерго

«На сайті «Житомиробленерго» представлений протокол громадських слухань проекту ІП 2021 АТ «Житомиробленерго», від 14/07/20 в якому відображена інформація не відповідає дійсності та є спотвореною. А саме депутатами і, зокрема, мною було поставлено безліч питань по інвестиційній програмі товариства, на які ми не отримали вичерпних відповідей. Для детального ознайомлення з інвестпрограмою щодо ефективного використання коштів необхідно додатково вивчити матеріали звітів за формою № 12- НКРЕКП-моніторинг-передача (річна), № 14- НКРЕКП-моніторинг-передача (річна), що дасть змогу більш ефективно використовувати амортизаційні відрахування для забезпечення безперебійного використання електричних мереж області. Після завершення обговорення заступник голови обласної ради озвучив наше колективне рішення, що громадські слухання від 14/07/20 не відбулися, та запропоновано провести їх повторно. Примітно, що ця пропозиція не внесена до протоколу, про нашу незгоду свідчить відсутність підписів депутатів 3 протоколі. Хоча в протоколі , який представлений на сайті АТ «Житомиробленерго» (додається), повідомляється що слухання відбулися», – зауважив Віталій Ейсмонт.

  В центрі Житомира діє виставка творчих робіт осіб з інвалідністю

Віталій Ейсмонт звернувся до голови обласної ради, щоб вимагати від керівництва «Житомиробленерго» за роз’ясненнями щодо невідповідності інформації у протоколі та повідомити нову дату проведення повноцінних громадських слухань у прозорий та недискримінаційний спосіб з метою досягнення балансу інтересів споживачів, ліцензіатів і держави.

«Вважаю важливим забезпечення безперешкодного доступу споживачів, замовників, органів державної влади та органів місцевого самоврядування, організацій, що представляють інтереси споживачів, громадських організацій, засобів масової інформації та інших заінтересованих осіб на засадах гласності, відкритості, добровільності та свободи висловлювань», – наголосив Ейсмонт.

Джерело статті: Житомир-Онлайн