Ревнощі – Водоліям, критика – Скорпіонам: гороскоп на 1 серпня

Ревнощі – Водоліям, критика – Скорпіонам: гороскоп на 1 серпня

Ревнощі – Водоліям, критика – Скорпіонам: гороскоп на 1 серпня

Сьогодні, 07:40

ОВНИ

Ви можете заплутатися в своїх почуттях і відносинах з людиною, до якої маєте симпатію. Перш ніж приймати якесь рішення, добре прислухайтесь до себе.

ТЕЛЬЦІ

Успішною цього дня буде спільна робота. Також ви можете відновити давні стосунки – є шанс, що цього разу вони складуться вдало.

БЛИЗНЮКИ

Не слід братися за справи, про які у вас є лише приблизне уявлення. Не вступайте у суперечки з батьками та близькими людьми. Намагайтеся вислухати і зрозуміти співрозмовників.

РАКИ

Зараз вам краще спокійно вивчати ситуацію і налагоджувати відносини з людьми, чия допомога може знадобитися. Гарний час для нових знайомств і романтичних захоплень.

ЛЕВИ

Вас можуть порадувати і здивувати подарунком. У коханні вам потрібно продемонструвати вірність, а не викликати ревнощі в обранця.

ДІВИ

Вам доведеться проявити максимум тактовності. Якщо вам знадобиться допомога, дочекайтеся більш підходящого моменту. Не впустіть шанс зав’язати корисні знайомства.

ТЕРЕЗИ

  До 15 см снігу та хуртовина. В Україну прийшло різке похолодання

Все йтиме за вашим планом і якихось емоційних сплесків виникнути не повинно. Проблеми можуть з’явитися через легковажність і неузгодженість.

СКОРПІОНИ

Зорі не радять проявляти ініціативу, бо усі ваші ідеї можуть розкритикувати. Проведіть день у своє задоволення.

СТРІЛЬЦІ

Ніхто не застрахований від помилок і ви – не виняток. Труднощі можуть виникнути через небажання прислухатися до чужої думки і надмірну самовпевненість.

КОЗЕРОГИ

Вам варто обмежити сторонні контакти, оскільки не виключені інтриги з боку недоброзичливців. А ще є ризик помилок, тому будьте дуже уважними. Особисте життя порадує потеплінням у стосунках.

ВОДОЛІЇ

У спілкуванні з коханою людиною будьте максимально терплячими та делікатними, це допоможе уникнути сварки. Причиною непорозумінь можуть стати ревнощі.

РИБИ

Цей день буде одним із кращих за останній час. Не відмовляйтеся від планів, які на перший погляд здаються авантюрними. Навіть якщо спочатку обставини будуть складатися не на вашу користь, вам вдасться реалізувати свої задуми.