В Житомирській області прямо з дитячого майданчику у дворі багатоквартирного будинку зникла 4-річна дівчинка

В Житомирській області прямо з дитячого майданчику у дворі багатоквартирного будинку зникла 4-річна дівчинка

В Житомирській області прямо з дитячого майданчику у дворі багатоквартирного будинку зникла 4-річна дівчинка

Сьогодні, 11:48

У Малині поліція і громада допомогли швидко знайти 4-річну дівчинку. Подія мала місце увечері 2 серпня у райцентрі. Дитина гралась на дитячому майданчику у дворі багатоквартирного будинку, а потім раптово зникла. Після невдалих самостійних пошуків батьки звернулись до правоохоронців.

Повідомлення про зникнення дитини надійшло до Малинського відділення поліції близько 18 години. За словами батьків, їх 4-річна донька була на очах, однак у якийсь момент вони її не побачили серед інших дітей. Відтак дорослі обійшли довкола будинку, кликали дівчинку, але вона ніде не озивалась. Про такі обставини і повідомили правоохоронців.

– У найкоротший строк по тривозі було піднято особовий склад нашого відділення, також ми сповістили про подію і долучились до пошуків рятувальники, лісівники і місцеві жителі, – розповів начальник Малинського ВП ГУНП Михайло Старовойт.

Розбившись на пошукові групи, учасники заходів почали прочісувати місцевість. Довколишня територія хоч і віддалено, але мала вихід до річки та автодороги, а ще – високі трав’яні зарості. Позитивний результат не забарився.

  Сьогодні день народження святкує житомирський художник Юрій Дубінін

Упродовж півтори години активної операції дівчинку помітила жінка однієї з груп і гукнула правоохоронців. Дитина мовчки сиділа у високій траві за близько сотні метрів від дитячого майданчику і не озивалась на вигуки дорослих. На щастя, з малечею нічого не сталось. За словами батьків, яким передали маленьку знайду, дитина могла чогось злякатись, а тому і заховалась подалі.

Правоохоронці закликають батьків не залишати без нагляду малолітніх дітлахів навіть на незначний проміжок часу. Не забувайте нагадувати малечі про правила безпечної поведінки та розповідати про можливі наслідки неслухняності.

За минулий тиждень поліцейські регіону допомогли встановити місцеперебування 14 дітей. Нагадаємо, у поточному році працівники поліції встановили місце перебування понад 250 дітей і підлітків.