У Житомирській області на стаціонарному лікуванні через Covid перебуває понад 80 осіб

 У Житомирській області на стаціонарному лікуванні через Covid перебуває понад 80 осіб

У Житомирській області на стаціонарному лікуванні через Covid перебуває понад 80 осіб

Сьогодні, 13:38

Станом на 10.30 3 серпня на Житомирщині діагноз COVID-19 підтверджено у 1948 осіб, з яких 27 – за минулу добу.

Про це йшлося на щотижневому підсумковому брифінгу ОДА щодо ситуації з коронавірусом у Житомирській області за участю начальника управління охорони здоров’я ОДА Миколи Суслика.

“За минулий тиждень на коронавірусну інфекцію захворіло 225 пацієнтів. У стаціонарах області спостерігається підвищення кількості госпіталізованих – 95 за останній тиждень. На стаціонарному лікуванні перебуває 82 осіб, з яких двоє важких підключені до апарату ШВЛ і потребують інтенсивної терапії та 12 пацієнтів знаходяться на кисневій підтримці. На жаль за минулий тиждень від ускладнень, викликаних COVID-19, померло 3 пацієнти. Всього на Житомирщині зареєстровано 38 летальних випадків від коронавірусу”, — зазначив начальник управління охорони здоров’я ОДА Микола Суслик.

Він також наголосив на тому, що у зв’язку з погіршенням в області епідеміологічної ситуації та значним збільшенням кількості випадків захворювання на коронавірусну інфекцію необхідно суворо дотримуватися карантинних правил.

  У Житомирському районі 63-річний чоловік вдарив ножем в грудну клітину юнака

На виконання пункту 3 постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 р. №641 відсьогодні у Житомирській області встановлюється «жовтий» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 – забороняється відвідування установ соціального захисту, в яких перебувають люди похилого віку, крім тих, що надають послуги кризово. Пам’ятайте, що за порушення норм, спрямованих на запобігання поширенню COVID-19, встановлено адміністративну та посилено кримінальну відповідальність. Аби уникнути захворювання на коронавірусну інфекцію, дотримуйтеся основних правил: ретельно мийте та дезінфікуйте руки, носіть захисну маску в громадських місцях, уникайте великого скупчення людей та дотримуйтеся соціальної дистанції”, – звернувся до жителів області Микола Суслик.