Володимир Федоренко призначений «виконувати обов’язки» і… навести порядок!

Володимир Федоренко призначений «виконувати обов’язки» і… навести  порядок!

Володимир Федоренко призначений «виконувати обов’язки» і… навести порядок!

Сьогодні, 12:59

На період, поки голова Житомирської обласної адміністрації Віталій Бунечко перебуває у відпустці, його обовязки із 3 серпня 2020-го року виконує перший заступник губернатора Володимир Федоренко.

Нещодавно, під час прес-конференції з нагоди першої річниці своєї діяльності на Житомирщині губернатор В.І.Бунечко повідомив про те, що «кілька днів тому одружився і Президент України надав можливість піти у відпустку, якої я не брав понад півтора року». Скільки триватиме відпустка, яку дехто називає «медовим місяцем» для Віталія Бунечка та його дружини Олени, сказати важко, однак те, що у такий відповідальний час розгортання виборчої кампанії, виконувати обов’язки губернатора довірили Володимиру Федоренку, наштовхує на певні висновки.

Висновок перший: В Офісі Президента України Володимиру Іллічу Федоренку повністю довіряють і переконані, що його керівництво Житомирщиною у серпні (а можливо, й у вересні) 2020-го року нітрохи не послабить шансів правлячої партії «Слуга народу»потрапити до складу Житомирської обласної ради.

Висновок другий: саме Володимир Федоренко (а не Віталій Бунечко) може повести загін із кандидатів партії «Слуга народу» до Житомирської обласної ради. У випадку досягнення на виборах позитивного результату, партія «Слуга народу» та її союзники абсолютно резонно захочуть мати свого представника на посаді голови Житомирської обласної ради. У тому, що найпершим кандидатом на найвищу в області посаду стане (реально – вже став) Володимир Федоренко, сумніватися не доводиться.

  В Україні змінилися правила усиновлення дітей

Висновок третій: полягає у тому, наскільки посилить передвиборчу діяльність виконавчої «вертикалі» Житомирщини постать Володимира Федоренка? Хто б і що не казав, однак діяльність Віталія Бунечка на посаді губернатора Житомирщини упродовж попереднього року особливо переконливих результатів для влади на Житомирщині не принесла. Губернатор виявився слабким, нетутешнім, не «своїм» для більшості місцевих «еліт», які звикли орієнтуватися на більш-менш цілеспрямовану і могутню особистість. Наскільки вигідніше у порівнянні зі своїм «шефом» виглядає його перший «зам» Володимир Федоренко?

Найпершим чином варто взяти до уваги, що Володимир Ілліч має «олевське» походження, яке певним чином може наблизити його до виборців півночі Житомирщини. Ще однією обставиною, яку також варто врахувати, є той факт, що В.І.Федоренко упродовж двох років керував Житомирською обласною організацією Аграрної партії України. Так, не найбільш могутньою на Житомирщині партійною структурою, але й не найслабшою серед інших партійних організацій у Житомирській області.

Отже, Володимир Федоренко має усі підстави, найбільшу мотивацію та неабиякі ресурси для того, щоб досягти на виборах до місцевих рад найкращого результату. Найпершим чином це стосується виборів до Житомирської обласної ради, але й на виборах у більшості ОТГ (об’єднаних територіальних громад) Житомирщини «слуги народу» прагнуть досягти максимального результату. Навіть, якщо на посаду голови тієї чи іншої ОТГ буде обрано кандидата не від «Слуги народу», до ради цієї ж ОТГ мають потрапити кандидати від нинішньої «партії влади». Завдання стоїть саме так, а не інакше. І відповідальним за його виконання сьогодні призначено лише одну особу – Володимира Ілліча Федоренка.

Володимир Федоренко призначений «виконувати обов’язки» і… навести  порядок!
  Декларація директора Державного архіву Житомирської області за 2019 рік