“Укрпошта” запроваджує пересувні відділенння

"Укрпошта" запроваджує пересувні відділенння

“Укрпошта” запроваджує пересувні відділенння

Сьогодні, 12:40

“Укрпошта” запускає 500 пересувних відділень ще в шести областях України. У Чернігівській області такі відділення функціонують ще з 2018 року.

Програму запускають у Київській, Одеській, Херсонській, Черкаській, Чернівецькій областях та на Закарпатті.

“Таких машин планується 2 тис. одиниць. Це продовження стратегії більш комфортних послуг для людей у межах України. Такі автомобілі їхатимуть до кожного населеного пункту, на віддалені хутори, села, де живуть менше ніж сотня людей. І чим більший населений пункт, тим частіше такі автомобілі приїжджатимуть, якщо там немає відділення”, – заявив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

Крім того, прем’єр-міністр зауважив, що дообладнання авто відбувається в Україні на базі одного з Черкаських підприємств, що збільшить кількість робочих місць.

“Загальна вартість інвестицій в мобільні відділення – понад 1 млрд грн. Більше того, ми отримали пропозиції від Європейського банку реконструкції та розвитку. Сподіваюся, що вже восени підпишемо відповідні угоди, щоб вони також залучалися до фінансування наших сільських відділень, щоб за цей і наступний рік ми могли покрити всю Україну”, – каже міністр інфраструктури Владислав Криклій.

  В Україні за добу виявили 6088 нових випадків Covid

За його словами, у кожному мобільному відділенні буде троє співробітників – листоноша, водій і начальник персоналу відділення.

Крім того, міністр додав, що планується збільшити заробітні плати працівникам “Укрпошти” до 70%.

Також у квітні 2020 року “Укрпошта” уклала договір з “Укрлада” та банком “ПУМБ” на купівлю 500 нових автомобілів на умовах фінансового лізингу для мобільних відділень.