Зеленський підписав закон, якого ФОПи довго чекали

Зеленський підписав закон, якого ФОПи довго чекали

Зеленський підписав закон, якого ФОПи довго чекали

Сьогодні, 12:02

Президент України Володимир Зеленський підписав закон № 786-ІХ “Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо функціонування електронного кабінету та спрощення роботи фізичних осіб – підприємців”, у якому прописано скасування обов’язкової книги обліку доходів для ФОПів.

Також фізичним особам-підприємцям І-ІІІ груп на спрощеній системі оподаткування можна буде вести облік у будь-якій зручній формі (паперовій чи електронній) із зазначенням суми доходу за місяць. А фізичні особи-підприємці на загальній системі зможуть вести облік також у паперовому або електронному вигляді, але за типовою формою, визначеною Міністерством фінансів.

“Крім того, закон скасовує договір про визнання електронних документів для реєстрації в електронному кабінеті платника податків та передбачає, що в електронному кабінеті відображатимуться податкові повідомлення. Також документ вносить зміни до Податкового кодексу з метою створення сприятливих умов для діяльності бізнесу та інвесторів. Зокрема, полегшено умови податкових перевірок. При перевірці оформлення працівників усунуто можливість опитувати працівників і роботодавців про виплачені пасивні доходи та інші додаткові блага та відшкодування”, – повідомляє прес-служба Президента.

  Бунечко хоче собі ще одного заступника – шостого