Рот на замку – Ракам, розірвання стосунків – Водоліям: гороскоп на 6 серпня

Рот на замку – Ракам, розірвання стосунків – Водоліям: гороскоп на 6 серпня

Рот на замку – Ракам, розірвання стосунків – Водоліям: гороскоп на 6 серпня

Сьогодні, 09:07

ОВНИ

Будьте обережні у всьому, оскільки є ризик травм. У тому числі й психологічних. Вам буде важко об’єктивно оцінити ситуацію, а це може призвести до конфліктів.

ТЕЛЬЦІ

Слухайте свій внутрішній голос. Він буде направляти вас на правильний шлях, тому, якщо відчуєте, що не хочете з кимось зустрічатися або виконувати якусь роботу, то можете з чистою совістю цього не робити. Цього дня вас можуть порадувати близькі люди.

БЛИЗНЮКИ

Вам піде на користь зміна обстановки. Якщо є можливість якось змінити свій звичний графік, то обов’язково нею скористайтеся.

РАКИ

Не діліться своїми потаємними думками навіть з близькими людьми, оскільки вони можуть розповісти ваші таємниці іншим.

ЛЕВИ

День підходить для розкриття ваших творчих здібностей. Постарайтеся більше часу приділяти улюбленій справі. І головне – не дозволяйте собою маніпулювати.

ДІВИ

Будуючи плани, не налаштовуйтеся на конкретний результат. Також зараз вдалий час для шопінгу – вам вдасться зробити вигідні покупки, не витративши багато грошей.

  Де у Житомирі можна купити найдешевші медичні маски?

ТЕРЕЗИ

Цей день подарує багато можливостей, тому спокійно плануйте складні справи та важливі зустрічі. Також вас чекає доленосне знайомство, яке може перерости у велику любов.

СКОРПІОНИ

Не звертайте уваги на маленькі непорозуміння, які виникнуть не з вашої вини. Якісь плани можуть зірватися, бо вам просто не вистачить часу на їх втілення. Постарайтеся отримувати якомога більше позитивних емоцій і спілкуватися тільки з приємними людьми.

СТРІЛЬЦІ

Довіряйте своїм внутрішнім відчуттям і робіть так, як вважаєте за потрібне. Намагайтеся не впустити шанс на підвищення – доля точно дасть вам його цього дня.

КОЗЕРОГИ

Ви можете відчути себе розбитими, тому особливого бажання працювати у вас не буде. Не знущайтеся з себе і дайте собі змогу перепочити. Тим паче, що ви зможете легко надолужити згаяне.

ВОДОЛІЇ

Несприятливий день для укладання партнерських угод. Можуть відбутися серйозні зміни в особистому житті. Але ваша віра у краще допоможе вам це пережити.

РИБИ

Постарайтеся уникати конфліктних ситуацій. Якщо спробуєте щось вимагати, то отримаєте лише роздратування та нерозуміння.