У Житомирі на комісії з безпеки руху говорили про “лежачих поліцейських” та кошти на їх монтаж і демонтаж

У Житомирі на комісії з безпеки руху говорили про "лежачих поліцейських" та кошти на їх монтаж і демонтаж

У Житомирі на комісії з безпеки руху говорили про “лежачих поліцейських” та кошти на їх монтаж і демонтаж

Сьогодні, 13:35

У Житомирі 6 серпня відбулося чергове засідання комісії з безпеки дорожнього руху.

Що саме розглядали у соцмережі написав Роман Кравчук.

“1. На минулому засідання підняв питання резинових лежачих, які кожного року демонтують на зиму і знову весною монтують. Фактично, півроку безпекою пішоходів нехтують заради прибирання снігу (особливо цієї зими). В КП УАШ за нашим дорученням провели розрахунки вартості 1м погонного лежачого поліцейського:
– резиновий коштує 1500 грн, щорічно 600 грн на монтаж і відповідно 600 на демонтаж.
– асфальтобетонний 600 грн і ніяких робіт.

Вигода для бюджету очевидна плюс безпека цілий рік. Сподіваюсь, нинішня практика відійде в минуле. Цікаво, хто колись придумав таку схему….

2. Зміна організації дорожнього руху на вулиці Ольжича між Старовільською та Володимирська. Маленький відрізок одностороннього руху через який жителі навколишніх будинків змушені їхати на вкрай завантажене перехрестя Грушевського-Перемоги.

  Після аварії на головній каналізаційній насосній станції міста минув тиждень: Теперішній стан. ВІДЕО

Одноголосно ПІДТРИМАЛИ

3. Звернення депутата Олександр Величко щодо Київське шосе. Як директор 10ї школи дбає і про безпеку своїх учнів, що йдуть на навчання. Ще в минулому році ми прийняли рішення про острівці безпеки, але депутати не виділили кошти. Повторно звернемось про виділення коштів на розроблення проектно-кошторисної документації на нову схему організації дорожнього руху по вкрай небезпечному і швидкісному Київському шосе.

4. Лежачі на прибудинкових територіях. Фактично, половина засідань стосуються цієї однієї теми. Вже скоро завершимо розробку єдиної методи зверненнь і отримання погодженнь для ОСББ і керуючих компаній на встановлення. А поки “вручну” погодили встановлення по вул. Є. Рихлика (більш детально описано у Sergii Trokhymyshyn) та вул. І.Мазепи(будинки 96, 98, 100, 100а)-Київська 69.

5. Звернення батьків ЗСО №7. Гротескна ситуація – мешканці будують на тротуарі гараж, звужуючи тротуар до небезпечних розмірів, менше метру. Житомирська Міська Рада в 2006 році дозволяє приватизацію ділянки разом з захопленим тротуаром, юридичний департамент в 2020 не може відстояти свою правоту в судах….. В заручниках – діти що йдуть кожного дня по дорозі до школи. Більше фото/відео на сторінці Natalya Slobodyanyuk.Чекаємо на наступному засіданні представників юридичного департаменту, щоби прояснити ситуацію“, – зазначив Роман Кравчук.