У Житомирі судитимуть посадовця Державної податкової служби за безпідставну видачу ліцензій АЗС

У Житомирі судитимуть посадовця Державної податкової служби за безпідставну видачу ліцензій АЗС

У Житомирі судитимуть посадовця Державної податкової служби за безпідставну видачу ліцензій АЗС

Сьогодні, 15:27

Посадовця Державної податкової служби у Житомирській області будуть судити за службову недбалість, яка завдала збитків державі на понад 776 тисяч гривень.

«До суду скеровано обвинувальний акт відносно начальника одного з управлінь Головного управління Державної податкової служби в Житомирській області. Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі теруправління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Хмельницькому», – зазначають у пресслужбі Державного бюро розслідувань.

Слідство встановило, що протягом липня-серпня 2019 року посадовець, виконуючи доручення керівництва, неналежним чином розглянув заяви про видачу ліцензій на права роздрібної торгівлі та зберігання пального. Внаслідок його службової недбалості 85 суб’єктів господарювання незаконно отримали зазначені ліцензії. Держава втратила понад 776 тисяч гривень.

«Таким чином, податківець обвинувачується у службовій недбалості, що завдала істотної шкоди державним інтересам та спричинила тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 367 КК України). Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 2 до 5 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років та зі штрафом від 250 до 750 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або без такого. Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснювала прокуратура Житомирської області, оперативний супровід – ВБКОЗ Управління Служби безпеки України в Житомирській області», – заявили у Державному бюро розслідувань.

  Житомиряни не можуть купити свій улюблений "Романівський" хліб