У Житомирі через обрахунок на касі до Держпродспоживслужби звернулася місцева мешканка

У Житомирі через обрахунок на касі до Держпродспоживслужби звернулася місцева мешканка

У Житомирі через обрахунок на касі до Держпродспоживслужби звернулася місцева мешканка

Сьогодні, 16:40

До Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області надійшло звернення споживача (мешканки міста Житомира) щодо обслуговування при придбанні продукції в одному із магазинів відомої мережі у м. Житомирі.

У заяві споживач зазначила, що продавцем при зважуванні продукції було здійснено обрахунок на кожному товарі в сумі п’ять гривень, як встановлено нею після вимоги переважити продукцію.

Про це інформує Держпродспоживслужба в Житомирській області.

За зверненням споживача спеціалістами управління захисту споживача ГУ ДПСС в Житомирській області проведено перевірку у суб’єкта господарської діяльності. Під час заходу підтверджено факти викладені у заяві споживача. Перевіркою встановлено порушення вимог Порядку провадження торговельної діяльності та правил торговельного обслуговування на ринку споживчих товарів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15.06.2006р. № 833. Зокрема, під час контрольної перевірки правильності розрахунку із споживачем продавець магазину допустила обрахунок на суму 7 грн. 40 коп. (сім гривень 40 коп.) через недовагу ковбасних виробів. При проведеному контрольному переважуванні із зазначенням суми в розрахунковому документі – 233 грн. 00 коп., фактична вартість становить – 225 грн. 60 коп“, – йдеться у повідомленні.

  У Житомирі функціонує єдиний в Україні музей Святослава Ріхтера. ФОТО

Виявлене під час перевірки порушення тягне за собою накладення штрафу на винну особу передбаченого статтею 1552 ч.1 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Разом з тим, під час заходу суб’єкту наголошено щодо додержання вимог законодавства у сфері захисту прав споживачів та недопущення випадків, що можуть призводити до скарг споживачів.