У Житомирі через обрахунок на касі до Держпродспоживслужби звернулася місцева мешканка

У Житомирі через обрахунок на касі до Держпродспоживслужби звернулася місцева мешканка

У Житомирі через обрахунок на касі до Держпродспоживслужби звернулася місцева мешканка

Сьогодні, 16:40

До Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області надійшло звернення споживача (мешканки міста Житомира) щодо обслуговування при придбанні продукції в одному із магазинів відомої мережі у м. Житомирі.

У заяві споживач зазначила, що продавцем при зважуванні продукції було здійснено обрахунок на кожному товарі в сумі п’ять гривень, як встановлено нею після вимоги переважити продукцію.

Про це інформує Держпродспоживслужба в Житомирській області.

За зверненням споживача спеціалістами управління захисту споживача ГУ ДПСС в Житомирській області проведено перевірку у суб’єкта господарської діяльності. Під час заходу підтверджено факти викладені у заяві споживача. Перевіркою встановлено порушення вимог Порядку провадження торговельної діяльності та правил торговельного обслуговування на ринку споживчих товарів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15.06.2006р. № 833. Зокрема, під час контрольної перевірки правильності розрахунку із споживачем продавець магазину допустила обрахунок на суму 7 грн. 40 коп. (сім гривень 40 коп.) через недовагу ковбасних виробів. При проведеному контрольному переважуванні із зазначенням суми в розрахунковому документі – 233 грн. 00 коп., фактична вартість становить – 225 грн. 60 коп“, – йдеться у повідомленні.

  Кабмін підвищив зарплати шкільним медикам на час карантину

Виявлене під час перевірки порушення тягне за собою накладення штрафу на винну особу передбаченого статтею 1552 ч.1 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Разом з тим, під час заходу суб’єкту наголошено щодо додержання вимог законодавства у сфері захисту прав споживачів та недопущення випадків, що можуть призводити до скарг споживачів.