Заробіток – Левам, вибачення – Овнам: гороскоп на 7 серпня

Заробіток – Левам, вибачення – Овнам: гороскоп на 7 серпня

Заробіток – Левам, вибачення – Овнам: гороскоп на 7 серпня

Сьогодні, 09:10

ОВНИ

Вам вдасться налагодити контакти з людьми, спілкування з якими ви постійно уникаєте. Час переступити через свою гордість і попросити вибачення.

ТЕЛЬЦІ

Вам не завжди вдається довести справу до кінця, зазвичай ви опускаєте руки й починаєте щось нове. Але цього дня ви зможете зробити щось справді достойне.

БЛИЗНЮКИ

Ви прекрасно розумієте, що здатні на більше і готові підкорювати нові вершини. Саме час діяти. У вас є можливість самореалізуватися.

РАКИ

Вчіться правильно витрачати сили, інакше ризикуєте випасти з процесу. Вам хочеться швидше закінчити якийсь проєкт і ви готові працювати цілодобово, але чи готовий до цього ваш організм?

ЛЕВИ

Вам пощастить у вирішенні матеріальних питань. Є можливість непогано заробити, якщо підійти до справи з розумом.

ДІВИ

У вашому особистому житті невдовзі відбудуться великі зміни. Нові контакти принесуть лише позитивні емоції. Але вони будуть нетривалими.

ТЕРЕЗИ

Прекрасний час для фінансового планування та капіталовкладення. Тільки заздалегідь варто обміркувати всі «за» та «проти» і лише потім приймати важливе рішення.

  Космонавт рассказал о совете Гагарина после первого полета в космос

СКОРПІОНИ

Проявіть наполегливість. Завдяки цьому у вас з’явиться можливість домогтися поставлених цілей. Цей день порадує фінансовими успіхами, все буде виходити легко.

СТРІЛЬЦІ

Не замикайтеся в собі. Будьте більш відкритими та налаштуйтеся на позитив. Тим більше, що цей день гарантовано позначиться якоюсь приємною подією.

КОЗЕРОГИ

Вас мучать якісь сумніви та переживання. Поговоріть про це. Інтуїція теж допоможе розібратися у тому, що вас турбує.

ВОДОЛІЇ

Підходящий день для розмови з партнером про подальший розвиток стосунків. Але головна умова – абсолютна щирість.

РИБИ

Намагайтеся бути більш поблажливими до людей і не роздувайте конфліктних ситуацій. Присвятіть день рідним і близьким. Це вас заспокоїть.