За два місяці водна стихія забрала життя 10 жителів Житомирщини

 За два місяці водна стихія забрала життя 10 жителів Житомирщини

За два місяці водна стихія забрала життя 10 жителів Житомирщини

Сьогодні, 17:04

З метою запобігання нещасним випадкам під час відпочинку на водних об’єктах, 7 серпня бердичівські рятувальники спільно із ювенальним інспектором провели профілактичний рейд на ставку Шандора, що в райцентрі.

Про це повідомляє пресслужба ДСНС України в Житомирській області.

На запитання: «Чому ви купаєтеся в несанкціонованих місцях, де небезпечно?», громадяни кажуть, що тут чиста вода і тому їм приємно купатися. Однак, фахівці ДСНС наполягають, там де відсутні рятувальні пости і, звичайно, не обстежене дно – купатися заборонено!

“Не всі відпочиваючі мали бажання слухати рятувальників. Однак коли їх проінформували, що за два місяці купального сезону водяна стихія забрала на Житомирщині життя 10 осіб, 1 з яких – 9-річний хлопчик, то юні відпочиваючі стали прислухатися до фахівців. Їм пояснили, що ні в якому разі не можна купатися в річках, озерах, кар’єрах, на пляжах де відсутні рятувальні пости. Запорукою безпечного відпочинку на воді є вміння плавати. Крім того, дітям наголосили, що наближатися до води можна тільки під наглядом дорослих“, – йдеться у повідомленні.

  За що тебе любити, країно поліцаїв?

Увагу ж батьків акцентували на недопустимості відпускати малолітніх дітей купатися без догляду та контролю дорослих. Усім відпочиваючим були вручені листівки із застережливою інформацією.