На організацію безпечного навчання у Житомирі буде виділено 4,5 мільйони гривень

На організацію безпечного навчання у Житомирі буде виділено 4,5 мільйони гривень

На організацію безпечного навчання у Житомирі буде виділено 4,5 мільйони гривень

Сьогодні, 10:55

7 серпня у Житомирі на позачерговому засіданні виконавчого комітету вирішили перерозподілити бюджетні кошти у сумі 4.5 мільйонів гривень на закупівлю товарів та засобів індивідуального захисту в навчальні заклади міста.

«За пропозиціями департаменту освіти пропонується провести перерозподіл видатків кошторису департаменту: зменшити видатки на продукти харчування, які були зекономлені внаслідок обмежувальних заходів, а придбати товари для початку навчального року в умовах адаптивного карантину. Загальна сума перерозподілу 4 мільйони 671 тисяча 720 грн», – каже директор департаменту бюджету та фінансів Діна Прохорчук.

Заступниця директора департаменту освіти Світлана Ковтуненко заявила, що гроші будуть виділені на придбання засобів захисту для вчителів та працівників закладів освіти.

«Звертаю вашу увагу, що відповідно засоби, які ми плануємо придбати по закладах освіти, вони стосуються саме безпеки для забезпечення всіх учасників освітнього процесу. Керувалися ми тимчасовими рекомендаціями, які видані головним державним санітарним лікарем МОЗ для того, щоб забезпечити і розпочати якісний, безпечний новий навчальний рік. Є санітарний регламент, будуть внесені зміни до існуючого регламенту відповідно до ситуації, яка на сьогоднішній день є. І листом від 29.07 прийшли рекомендації про початок нового навчального року в таких умовах. Кожен керівник враховуватиме модель, яка буде запропонована кожному закладу залежно від кількості учнів, приміщень, від режиму і графіків дня. Ці моделі на сьогоднішній день будуть відпрацьовані. Зрозуміло, що є заходи, які не потребують фінансування і ми сьогодні працюємо над регламентом роботи закладу загальної-середньої освіти. Такий регламент для дошкільної освіти ми приймали з вами на виконкомі, вони дотримуються цього регламенту. Розробляються певні пам’ятки, алгоритми дій. Ділимо школи на осередки», – заявила заступниця директору департаменту освіти.

  Відомі результати ЗНО-2021 з іноземних мов та фізики