У Житомирі через смертельне ДТП з дитиною обстежать всі небезпечні вулиці та провулки

У Житомирі через смертельне ДТП з дитиною обстежать всі небезпечні вулиці та провулки

У Житомирі через смертельне ДТП з дитиною обстежать всі небезпечні вулиці та провулки

Сьогодні, 16:17

7 серпня у Житомирі відбулось продовження засідання міської комісії безпеки дорожнього руху. Засідання було коротким, але вкрай продуктивним та насиченим важливими рішеннями.

Про це у Фейсбук написав член комісії Роман Кравчук.

“1. Після нещодавнього смертельного ДТП з дитиною у провулку Комунальному за дорученням міського голови Сергій Сухомлин створили робочу групу, яка обстежить усі небезпечні вулиці та провулки в місті з відсутніми тротуарами, складе їх перелік і в бюджет наступного 2021 року буде закладено їх облаштування. Об’єм робіт величезний, кидайте в коментарі найбільш небезпечні на вашу думку. Крім того, вже відсипали альтернативний підїзд до Житомирського РЕСу зі сторони вул І.Гонти через вулицю Комерційну шоби не їздити через житлову зону.

2. За зверненням Юрія Ващука, на всіх тротуарах в центрі міста, де був зроблений капремонт, буде розглянута можливість встановлення обмежувальних пристроїв (напівсфери, стовбчики). Чому – автомобілі запарковують тротуари, в ремонт яких місто вклало мільйони гривень і які розраховані на пішоходів, а не автомобілів, тим самим зменшуючи термін їх експлуатації.

  «День житомирян»: Сухомлин не з’явився на PR-заході, який для нього вигадали чиновники

3. В районі Малинського ринку будуть облаштовані пішохідні переходи, це перехрестя вулиць Східна-Малинська-Народицька. Більше інформації про існуючий стан речей на сторінці Andrey Babak. На сьогодні там є перехрестя з відсутніми як знаками, так і розміткою і його потрібно упорядкувати“, – написав житомирянин.