Школи Житомира забезпечить індивідуальними засобами захисту

Школи Житомира забезпечить індивідуальними засобами захисту

Школи Житомира забезпечить індивідуальними засобами захисту

Сьогодні, 16:28

7 серпня прийнято рішення виконавчим комітетом щодо перерозподілу видатків бюджету Житомирської міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік. Загальна сума видатків перерозподілу – 4 млн 671, 7 тис. грн.

Про це інформує пресслужба мерії.

Ці кошти спрямують на інші важливі потреби – для забезпечення закладів загальної середньої освіти засобами, необхідними для створення безпечного освітнього середовища. Так, планується придбати засоби індивідуального захисту (маски, одноразові рукавички, захисні щитки для працівників харчоблоку та медичних працівників), засоби для збору використаних засобів індивідуального захисту (контейнери з кришкою, поліетиленові пакети) диспансери для паперових рушників, безконтактні термометри, дезінфікуючі засоби для поверхонь, рідину для обробки поверхонь, кріплення для антисептиків, гелі для обробки рук тощо”, – йдеться у повідомленні.

Світлана Ковтуненко, заступниця директора департаменту освіти міської ради, повідомила, що наразі профільним виконавчим органом розробляється Регламент, що визначатиме порядок організації роботи закладів загальної середньої освіти Житомирської міської ОТГ в умовах адаптивного карантину. Найближчим часом такий документ планується затвердити на засіданні виконавчого комітету.

  Гірше, ніж попередники: «Слуга Народу» показала рекордно низький результат на виборах в обласних центрах

Представниками департаменту освіти спільно з директорами освітніх закладів розробляються графіки харчування та допуску здобувачів освіти до закладу, складаються графіки проведення провітрювання та прибирання приміщень, розробляється алгоритм дій, проводиться роз’яснювальна робота та інструктажі, навчання працівників, розробляються пам’ятки про необхідність дотримання респіраторної гігієни та ін.

«Вчитель обов’язково повинен бути в масці, учням буде дозволено знімати маски на уроках за умови дотримання відповідної дистанції під час навчального процесу», – зазначалося сьогодні.

Для вчителів запропонують подвійні маски з натуральної тканини.13,5 тис. таких масок різного розміру пошиють студенти професійно-технічних закладів під керівництвом майстрів.