Хороші новини – Козерогам, усамітнення – Скорпіонам: гороскоп на 9 серпня

Хороші новини – Козерогам, усамітнення – Скорпіонам: гороскоп на 9 серпня

Хороші новини – Козерогам, усамітнення – Скорпіонам: гороскоп на 9 серпня

Сьогодні, 09:00

ОВНИ

Зараз хороший час для змін. Особливо це стосується вашого дому і приватного життя.

ТЕЛЬЦІ

Цього дня вас раптово почнуть хвилювати проблеми інших людей більше, ніж свої власні. Потураючи бажанню допомогти, ви ризикуєте завдати собі шкоди.

БЛИЗНЮКИ

Не вступайте у конфлікти. Хоча це буде й непросто, бо ви будете дуже дратівливими. Але варто стриматися, оскільки у суперечці програєте саме ви.

РАКИ

Гарний час для вдосконалення. Старі методи вже не дуже добре працюють, тому час придумувати щось нове. І цього дня вам вдасться це зробити.

ЛЕВИ

Рішення, прийняті цього дня, найімовірніше будуть помилковими. Тому краще не поспішати, особливо, якщо не надто володієте ситуацією.

ДІВИ

Проаналізуйте своє оточення. Якщо нещодавно у вас з’явився новий знайомий, то можете чекати від нього незвичайних вчинків, які можуть змінити ваше життя.

ТЕРЕЗИ

Будьте максимально чесними, бо навіть найменшу неправду дуже швидко виявлять. Також ви можете відчувати певне напруження, бо справ у вас буде багато.

  Житомирянина, що вбив жінку, відправили під домашній арешт

СКОРПІОНИ

День буде вдалим, якщо провести його наодинці. Добре позначаться на організмі фізичні тренування і лікувальне голодування.

СТРІЛЬЦІ

Вам вдасться відчути такий сплеск внутрішньої сили, що вам буде важко себе вгамувати. Як наслідок, зможете переробити усю домашню роботу.

КОЗЕРОГИ

Цього дня вас потішать хорошими новинами. Найімовірніше, вони стосуватимуться ваших фінансів.

ВОДОЛІЇ

У вашому житті щось зміниться. Але не поспішайте засмучуватися, бо зміни підуть вам на користь і стануть трампліном для розвитку кар’єри.

РИБИ

Вам дуже захочеться відпочити та ні про що не думати. І це найкраще, що ви можете зробити цього дня. Вам давно потрібно розслабитися і відволіктися.