Левам – вибір, Водоліям – обман: гороскоп на 10 серпня

Левам – вибір, Водоліям – обман: гороскоп на 10 серпня

Левам – вибір, Водоліям – обман: гороскоп на 10 серпня

Сьогодні, 08:50

ОВНИ

Вдалий день для тих, хто серйозно налаштований на результат. Це стосується усього. У вас зараз достатньо сил для великих звершень.

ТЕЛЬЦІ

Ваше фінансове становище може покращитися. Розвинуте почуття відповідальності та схильність до точних розрахунків сприятимуть позитивним змінам на роботі.

БЛИЗНЮКИ

Несприятливий день для покупок і з’ясування відносин. Вам краще зібратися з думками, а життя саме підкаже правильний вихід із ситуації.

РАКИ

Вам потрібно більше довіряти людям, які мають до вас почуття. Стриманість у емоціях і ревнощі можуть ускладнити стосунки.

ЛЕВИ

Будьте максимально уважними, оскільки можливі прорахунки в роботі. Цього дня вам доведеться зробити вибір між приємним і необхідним.

ДІВИ

Вам буде комфортно цього дня у будь-якій ситуації. Ви можете отримати пропозицію по роботі, але не поспішайте її приймати. Можливо, ця діяльність не збігається з вашим розумінням цінностей.

ТЕРЕЗИ

Вам потрібно буде проявити усі свої дипломатичні здібності. Цього дня вам доведеться мати справу з не надто приємними людьми.

  На Житомирщині сталася ДТП за участі чотирьох автомобілів: є загиблий. ФОТО

СКОРПІОНИ

Ви зможете проявити себе у різних сферах діяльності. Енергетичний, творчий і сексуальний потенціал цього дня зросте. Особливо це стосується жінок – у вас можуть з’явитися нові романтичні захоплення.

СТРІЛЬЦІ

Впевненість у собі допоможе вам знаходити правильні рішення у важливих питаннях. Але не намагайтеся вирішити усі проблеми відразу.

КОЗЕРОГИ

Вам потрібно розібратися з планами. Кожен ваш крок має буде ретельно продуманим, тоді ви зможете досягти бажаного результату.

ВОДОЛІЇ

Вам не вдасться проявити у повній мірі ділові здібності. Зірки не рекомендують шукати додатковий заробіток у інших сферах діяльності – існує ризик обману.

РИБИ

Ви потрапите в оточення людей, які не дуже добре до вас ставляться. Якщо ви зможете спокійно витримати таке випробування, то невдовзі отримаєте винагороду за це.