Мешканці Барашівки страждають від якості дорожного покриття, але влада їх не чує

Мешканці Барашівки страждають від якості дорожного покриття, але влада їх не чує

Мешканці Барашівки страждають від якості дорожного покриття, але влада їх не чує

Сьогодні, 16:00

До редакції сайту Zhitomir-Online звернувся Тарас Кот, обурений житель с. Барашівка, з проханням висвітлити ситуацію зі станом дорожнього покриття у селі.

До села Барашівка йдуть дві дороги: одна дорога прямує з села Іванівка, а друга – з Житомира, по вулиці Сосновій.
По дорозі з села Іванівка їздять лише легкові автомобілі, тому що там необхідно перетинати дерев’яний міст з гнилих дошок, на який вантажні автомобілі їхати не ризикують. Маршрутне таксі теж на цей міст не їде й розвертається перед ним, тому люди змушені ходити пішки до 4 кілометрів на день.

Щодо аварійного мосту Тарас звертався до селищного голови. Посадовець відповів, що по документах там нормальний залізобетонний міст.

Ще більш страждальною є ситуація з другою дорогою, що йде вулицею Сосновою з міста Житомир. По-перше, дорога має щебеневе покриття. Через це у селі постійно важко дихати, бо колеса автомобілів створюють справжній туман з пилу.
По-друге, дорога покрита щебнем середньої фракції, що підвищує вірогідність заносу автомобіля на цій дорозі. Також через щебеневе покриття страждають елементи кузова та ходової частини автомобілів, а також шини.

  Чому не хочуть бачити житомирян у сервісному центрі "Житомиробленерго"?

«В рік оплачую ходову частину на 7000 гривень», – зазначив місцевий житель.

Мешканці Барашівки страждають від якості дорожного покриття, але влада їх не чує

Усі вантажні автомобілі вимушені їздити цією дорогою, тому туман з пилу навіть не встигає розсіюватись. Пішоходи та велосипедисти страждають, бо у такій пиловій лавині дуже важко дихати.

Тарас звертався до сільської ради із запитанням про ремонт дороги, але там йому відповіли, що дорога рахується як під’їзна до дачного масиву й на балансі в сільської ради не стоїть. У свою чергу, голова дачного масиву жаліється на бездіяльність влади.

Місцеві мешканці вже багато років звертаються до органів місцевого самоврядування та просять взяти цю дорогу на баланс міста чи сільської ради, але їх не чують.

Власники дач у с. Барашівка навіть думали про те, аби самостійно відремонтувати дорогу. Але ремонт одного кілометру дороги коштує 1,5 мільйона гривень, що є непідйомною сумою для людей.

4 серпня через погану видимість на цій дорозі сталася ДТП. За словами місцевого жителя, тільки у 2020 році вже було 7-8 дорожньо-транспортних пригод на цій дорозі через пил та дорожнє покриття.

  Знову щось горить на території колишнього Хлібзаводу №2 що по Покровській. ВІДЕО

«Після цього ДТП, побаченого своїми очима, вирішив просити допомоги у Вас. Страждають люди від пилу і бездіяльності влади», – додав Тарас Кот.