Приватбанк запустив термінали з можливістю оплати обличчям

Приватбанк запустив термінали з можливістю оплати обличчям

Приватбанк запустив термінали з можливістю оплати обличчям

Сьогодні, 13:48

Приватбанк оголосив про запуск біометричних POS-терміналів FacePay24, які дозволять платити з допомогою ідентифікації особи.

Керівник напряму обслуговування торгових підприємств Приватбанку Євген Васильцов розповів, що “оплата обличчям” вже доступна на 260 терміналах Android PAX, а до кінця 2020 року банк планує запустити в Україні 7700 терміналів FacePay24.

“Для використання сервісу “оплата обличчям” клієнтам банку необхідно встановити на смартфон оновлений додаток Privat24 і активувати оплату FacePay24, а потім зробити три фото з різних ракурсів і прив’язати до них обрану банківську карту”, – пишуть у прес-релізі банку.

Для оплати в POS-терміналах Android PAX після введення суми необхідно обрати на терміналі функцію “оплата обличчям”, подивитися у камеру терміналу, натиснути кнопку “оплатити”, після чого підтвердити операцію введенням пін-коду.

“FacePay24 використовує одну з провідних в світі систем автоматичного розпізнавання осіб Amazon Rekognition і забезпечує повну безпеку персональних даних клієнтів, включаючи технічні і фізичні контролі, шифрування даних при зберіганні і передачі”, – зазначили у Приватбанку.

  Житомирський водоканал може сьогодні відключити воду за деякими адресами