У селищі на Житомирщині посилили карантин

У селищі на Житомирщині посилили карантин

У селищі на Житомирщині посилили карантин

Сьогодні, 10:49

У смт Ємільчине, що на Житомирщині, з 10 серпня посилили карантин у селищній раді, районному військовому комісаріаті та газовій дільниці. Причина: зафіксовані випадки COVID-19 у працівників. Також тимчасово призупинили роботу дитячих садочків №1 та №3.

«У зв’язку із поширенням коронавірусної інфекції COVID-19, розпорядженням керівника робіт з ліквідації надзвичайної ситуації посилено карантинні заходи в смт Ємільчине», – пишуть на сторінці Ємільчинської районної державної адміністрації у Facebook.

«Станом на 10 серпня в громаді виявлено 12 осіб, хворих на COVID-19, в тому числі одна дитина (вісім осіб в Ємільчиному, дві – в Степанівці, по одній в Кулішах та Підлубах). Відповідно також зросла кількість осіб, які контактували із хворими. Для запобігання поширенню захворювання розпорядженням Ємільчинського селищного голови визначено першочергові заходи для цього: працівники селищної ради переходять на режим самоізоляції та дистанційної роботи, власникам закладів торгівлі слід забезпечити щоденну санітарну обробку приміщень закладів та прилеглої території, заборонена стихійна торгівля на вулиці та провулку Наума Тихого та тимчасово, з 11 по 25 серпня припиняється робота дитячих садків номер 1 та 3. Просимо дотримуватись карантинних обмежень, уважно ставитися до свого здоров’я та здоров’я оточуючих», – зазначено у дописі.

  Коронавірус в Україні: за добу 553 заражених