У житомирській гімназії тільки розпочалися роботи з капремонту перекриття будівлі старого корпусу

У житомирській гімназії тільки розпочалися роботи з капремонту перекриття будівлі старого корпусу

У житомирській гімназії тільки розпочалися роботи з капремонту перекриття будівлі старого корпусу

Сьогодні, 10:24

Після того, як 24 січня 2019 у Житомирській міській гуманітарній гімназії №23 імені М.Очерета під час уроків в одному з класів, де навчаються першокласники, впала балка, тоді як у 2017 році управління капітального будівництва проводило тендер на енергоефективну термосанацію кількох навчальних закладів Житомира, в тому числі двох будівель міської гуманітарної гімназії №23, розмови навколо цього закладу освіти не вщухають.

З того часу гімназія отримала нового директора, Ігора Баранова, на якого влада міста скинула всі проблеми та “відхрестилася”.

Що відбувається у самому навчальному закладі, чи ведуться якісь ремонтні роботи, редакція сайту Житомир-Онлайн поцікавилась у міської влади.

В управлінні капітального будівництва Житомирської міськради редакції відповіли у запиті про те, що нещодавно розпочалися роботи з капітального ремонту перекриття будівлі старого корпусу гуманітарної гімназії.

Станом на 11.08.2020 року розпочаті роботи з капітального ремонту перекриття будівлі старого корпусу гімназії №23… Також, була проведена спрощена процедура закупівлі на сайті Prozorro по предмету: ” Капітальний ремонт перекриття будівлі старого корпусу міської гуманітарної гімназії №23 ім. М.Й. Очерета”… За результатами проведеного аукціону визначено переможцем ПП Будівельна компанія “Гарант-С” з пропозицією на суму 1299447,73 грн“, – йдеться у відповіді на інформаційний запит.

  У Коростені викрили незаконний гральний бізнес та вилучили комп'ютерну техніку. ФОТО

Згідно сайту youcontrol, будівельна компанія “Гарант-С” зареєстрована в Оліївці. Види діяльності: Будівництво житлових і нежитлових будівель; Виробництво інших дерев’яних будівельних конструкцій і столярних виробів; Діяльність посередників у торгівлі товарами широкого асортименту; Неспеціалізована оптова торгівля. Засновники: Юлія Радчук та Ірина Ганько.

Джерело статті: Житомир-Онлайн