Виборчий штаб партії Ігоря СМЕШКА на Житомирщині очолив Георгій Буравков

Виборчий штаб партії  Ігоря СМЕШКА на Житомирщині очолив Георгій Буравков

Виборчий штаб партії Ігоря СМЕШКА на Житомирщині очолив Георгій Буравков

Сьогодні, 12:21

12 серпня 2020-го року, якраз опівдні, чимало журналістів житомирських ЗМІ поспішали на прес-конференцію за участі керівників виборчого штабу партії «Сила і честь». Власне кажучи, обласний осередок партії, яку очолює доволі популярний в Україні Ігор СМЕШКО, у Житомирі першим заявив про свою участь у виборах до місцевих рад усіх рівнів на Житомирщині.

Виборчий штаб партії  Ігоря СМЕШКА на Житомирщині очолив Георгій Буравков

Ще одна важлива для багатьох житомирян деталь надавала прес-конференції певного сплеску цікавості та привабливості – обласний виборчий штаб партії «Сила і честь» довірили очолити Георгію Буравкову. Більшість житомирян знають Г.А.Буравкова, як мера Житомира у 2002-2006-му роках. І що важливо – знають його, як наполегливого керівника , який тримав міське господарство на пристойному рівні. Житомиряни знають, що Буравкову довелося пройти нелегкі випробування у ході сфабрикованої проти нього справи, хоча дуже небагатьом жителям Житомира відомо, як жорстоко і нахабно колишнього мера Житомира намагалися знищити як людину. Тепер Георгій Буравков очолив обласний виборчий штаб партії «Сила і честь» і, таким чином, можна говорити про його повернення у політику.

Виборчий штаб партії  Ігоря СМЕШКА на Житомирщині очолив Георгій Буравков
  На Житомирщині за добу рятувальники ліквідували 11 пожеж. ФОТО

Голова Житомирської обласної організації «Сили і честі» Іван Кулак у своєму виступі перед журналістами 12 серпня зазначив, що очолюваний ним обласний осередок сьогодні має первинні організації у всіх регіонах Житомирської області. Минулого року під час проведення президентських виборів лідер партії «Сила і честь» Ігор СМЕШКО отримав, наприклад, у Житомирі біля 13% голосів житомирян. І це – важливий аргумент для того, щоб однопартійці та симпатики І.П.Смешка йшли до виборця із найважливішим для теперішніх часів завданням – наведенням порядку у кожному селі, місті, області. Нині популярність Ігоря СМЕШКА лише зростає, а його однопартійці у надзвичайно складних умовах вперто і наполегливо поповнювали свої ряди. Сьогодні обласний осередок «Сили і честі» на Житомирщині не такий чисельний, як партійні структури інших партій, однак за популярністю і авторитетом своїх партійців «Сила і честь» однозначно і вже зараз входить до фаворитів виборчого марафону, що вже стартував на Житомирщині. Головна мета і гасло партійних організацій, а також – кандидатів від «Силі і честі» на Житомирщині – наведення порядку у більшості галузей господарського життя області, для чого до керівництва громадами, радами усіх рівнів мають прийти справжні професіонали. Іван Кулак підкреслив, що мова не йде про абсолютизацію вимог щодо «молодих облич», оскільки насправді йдеться про фаховість, досвід та професіоналізм.

Виборчий штаб партії  Ігоря СМЕШКА на Житомирщині очолив Георгій Буравков
  Медик житомирської дитячої лікарні закликає проходити обстеження при наявності симптомів сечокам’яної хвороби. ФОТО

«Найголовніше завдання оновленої влади в усіх куточках і місцях Житомирської області – швидке і дієве наведення порядку та підготовка низки вкрай необхідних заходів для модерніззації економіки області», – сказав у своєму виступі перед журналістами керівник виборчого штабу Житомирської обласної організації партії «Сила і честь» Георгій Буравков.

Виборчий штаб партії  Ігоря СМЕШКА на Житомирщині очолив Георгій Буравков

Звісно, у ході прес-конференції виникали питання щодо персоналій кандидатів на посади голів обєднаних територіальних громад (ОТГ)Житомирщини , яких делегуватиме на вибори обласна організація «Сили і честі». У Житомирі, Бердичеві та Новограді-Волинському кандидати на посади міських голів, яких партія «Сила і честь» збирається запропонувати землякам для вибору 25 жовтня 2020-го року, вже підібрані, однак остаточне рішення стосовно конкретних прізвищ кандидатів скажуть районні та обласна партійні конференції, які відбудуться наприкінці серпня. До того часу обласний виборчий штаб збирається провести масштабну роботу стосовно того, аби у всіх містах і селах Житомирщини люди знали, що партія, яка найголовнішим своїм гаслом і найпершою своєю вимогою виступає за негайне наведення порядку в Україні, найпершим чином орієнтується на інтереси місцевих громад. Якщо ж все таки про порядок, то він в Україні розпочинається «знизу». І такий порядок в Україні –Буде!

Виборчий штаб партії  Ігоря СМЕШКА на Житомирщині очолив Георгій Буравков
  Николай Азаров: "Порошенко обещал Януковичу полную поддержку СМИ в обмен на пост министра"