Паспорти у формі книжечки планують замінити на пластикові картки

 Паспорти у формі книжечки планують замінити на пластикові картки

Паспорти у формі книжечки планують замінити на пластикові картки

Сьогодні, 09:25

У вівторок на черговому засіданні Уряду підтримано проект Закону «Про паспорт громадянина України у формі книжечки». Українські паспорти зразка 1993 року у формі книжечки планують поступово замінити на пластикові картки.

Проект закону передбачає такі терміни дії паспорту:

– для осіб у віці від 16 до 25 років – до дня досягнення особою 25-річного віку;
– для осіб у віці від 25 до 45 років – до дня досягнення особою 45-річного віку за умови, що до дня вступу в силу цього закону в паспорт вклеєна нова фотографія після досягнення особою 25-річного віку, а в разі, коли паспорт був оформлений в період після досягнення особою 25-річного віку до дня досягнення нею 45 років, – фотокартку під час оформлення паспорта;
– для осіб у віці від 45 років – безстроково за умови, що до дня вступу в силу закону в паспорт вклеєна нова фотокартка після досягнення особою 45-річного віку, а в разі, коли паспорт був оформлений після досягнення особою 45-річного віку, – фотокартку під час оформлення паспорта.

  Ранкове капучіно у житомирському «Будинку кави». ФОТО

Таким чином, коли громадянину України необхідно буде вклеювати наступне фото, паспорт у формі книжечки будуть замінювати на пластикову карту. Нові паспорти будуть видавати тільки у формі пластикових карт.