Тренер “Полісся” підсумовує результати команди після матчів проти “Поділля” та “Шахтаря” U-21

Тренер "Полісся" підсумовує результати команди після матчів проти "Поділля" та "Шахтаря" U-21

Сьогодні, 14:32

Керманич “Полісся” Сергій Шищенко підсумовав результати команди у матчах проти ФК “Поділля” та “Шахтаря” U-21.

«У першому таймі матчу з “Поділлям” ми контролювали гру, створювали хороші моменти. Дали зіграти хлопцям, які на перегляді, й тим, хто не буде грати з “Шахтарем”, щоб рівномірно розподілити навантаження. Загалом перший тайм вийшов непоганим, у другому ми припустилися простих помилок, які призвели до двох пропущених м’ячів. Втім, я задоволений грою і ставленням футболістів. Зрозуміло, що такі команди хочеться обігрувати, ми не повинні були програвати, але, на жаль, вийшло так», – розповів Сергій Шищенко.

«Із “Шахтарем” вийшов хороший, інформативний матч. Такі спаринги потрібні, тому що “Шахтар” грає у швидкий, інтенсивний футбол. Єдине – ми повинні були вигравати перший тайм 4:1 або 5:1, натомість програвали 2:3. Ми демонстрували хорошу, змістовну гру, змушували суперника помилятися на власній половині поля завдяки хорошому пресингу й правильному позиційному розташуванню на полі. Загалом першим таймом я задоволений, за виключенням рахунку. У першій половині другого тайму ми більше оборонялись позиційно, “Шахтар” більше володів ініціативою. Згодом почали грати у свій футбол: швидко переходили з оборони в атаку й змушували гравців “Шахтаря” нервувати, у підсумку забили гол й зрівняли рахунок. Судячи з моментів у першому і другому таймах, я вважаю, що ми повинні були вигравати цей матч. Я залишився задоволений спарингом, тренер “Шахтаря” також задоволений і просить при нагоді зіграти ще раз», – повідомив головний тренер “Полісся”.