У Житомирі на Хінчанці на переході збили пішохода. ФОТО

У Житомирі на Хінчанці на переході збили пішохода. ФОТО

У Житомирі на Хінчанці на переході збили пішохода. ФОТО

Сьогодні, 18:58

Якщо реально – автомобіль збив пішохода. Сталося це на пішохідному переході, який нещодавно позначили у яскраві червоно-білі кольори. Здавалося б, чого ще треба, є перехід, є спеціально встановлений знак, то ж безпека для людей гарантована. Але не все так гладенько виходить. Чоловік, якого зачепила боковим дзеркалом автівка, поспішав, був неуважним, а до того ж трамвай призупинився на переході і вирішив надати перевагу пішоходові. Це, зрештою, й послужило причиною, що автомобіль, який рухався у напрямку до центру міста, на пішохідний перехід не звернув уваги, а коли із-за трамвая зʼявився пішохід, гальма вже не допомогли. Внаслідок ДТП пішохід отримав травми голови, а коли прибула «швидка», виявилося, що чоловік вже не може рухатися – у нього зламана нога.

У Житомирі на Хінчанці на переході збили пішохода. ФОТО

Ну, а тепер про головне. Про те, що вулицю Корольова віднедавна перетворили у швидкісну автомагістраль, виділивши в окрему «смугу» територію трамвайної лінії. Така новація на Хінчанці вже два місяці і від того часу автомобілі тут пришвидшили свою ходу. Тепер зі швидкістю 40-50 кілометрів тут рухаються лише «лохи», а «просунуті» водії на крутих «тачках» дозволяють собі рухатися по 80-90 кілометрів на годину.

У Житомирі на Хінчанці на переході збили пішохода. ФОТО
  Как правильно вести себя во время обысков

В «епіцентрі» цих транспортних смуг потрапила і зупинка трамваю і тепер, аби вийти із вагону, треба уважно стежити, чи не «летить» у цей час чергова автівка чи навіть фура. Інакше, пасажир, який виходить із трамваю, стає потенційною жертвою ДТП. Теж саме стосується і переходу, де сьогодні сталася ДТП і було збито пасажира. Автомобілі, які рухаються із міста у напрямку вулиці Параджанова, набирають від шляхопроводу несамовитої (як для міста) швидкості у 80-100 км/год. Особливо вже надвечір, коли трамваї їдуть в парк і всі чотири «смуги» стають полігоном для гонщиків. Про наявність пішохідного переходу водії наглухо забувають. А жителі Хінчанки у часи, коли рух набуває особливих швидкісних кондицій, відчувають це у своїх оселях. Посуд на полицях дрижить, води під час дощу у подвірях – по «кісточки», а буває, що й до колін. Ось така вона Хінчанка після капітального ремонту. Зробленого, до речі, із великими недоліками, а якщо точніше – із очевидними дорожними «ляпами».

  Доба в ООС: 14 обстрілів, загинув український військовий

Тепер на Хінчанці розпочинають збивати людей. Лік пішов поки що на одиниці. Але, схоже, для влади – це проста статистика. Головне – намалювати «полоси», виділити «смуги» і встановити знаки. Бо це – комусь робота і можливість заробити. А до контролю на дорогах руки ні у кого не доходять. Тому й ламають людям ноги і розбивають голови.

Сидір Ковпак

Джерело статті: Житомир-Онлайн