Мешканці Овруцького району просять 300-500 тисяч гривень компенсації за знищене пожежею житло

Мешканці Овруцького району просять 300-500 тисяч гривень компенсації за знищене пожежею житло

Мешканці Овруцького району просять 300-500 тисяч гривень компенсації за знищене пожежею житло

Сьогодні, 16:21

Жителі Овруцького району, які чиї оселі були знищені пожежею у квітні, відмовилися від будівництва нових осель. Натомість попросили грошову компенсацію в розмірі від 300 до 500 тисяч гривень.

У Житомирську область з робочим візитом приїхав міністр розвитку громад і територій України Олексій Чернишов, щоб побачити як реалізовується проект «Велике будівництво».

«Ми не забули про масштабні пожежі в Овруцькому районі. Я особисто відвідав ці села, все бачив на власні очі. Житомирська ОДА звернулася до Уряду, і він надав відповідну допомогу. Сьогодні я хочу переконатися, що це процес завершений. Були виділені кошти на допомогу, але питання ще відкрите», – заявив Олексій Чернишов.

Голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко сказав, що постраждалі від пожеж жителі Житомирщини відмовилися від будівництва нових осель, натомість просять в Уряду 300-500 тисяч гривень грошової компенсації.

«На початку липня 11 з 12 погорільців написали відмову від будівництва і попросили звернутися до Уряду через голову Колисниківської сільської ради, в яку входять Магдин і Личмани, з проханням виділити кошти на компенсацію від 300 до 500 тис грн за будинки, що згоріли. Зараз це опрацьовується міністерством фінансів, економіки, міністерством розвитку громад та територій і Житомирською ОДА. Кошти знаходяться на рахунках Овруцької районної державної адміністрації, це 13 млн 370 тис грн. Один будинок побудований за меценатські кошти. До 1 вересня ми приймемо рішення про виділення коштів з резервного фонду, і буде поставлено крапку, або ми будемо добудовувати і будувати будинки, які оберуть погорільці, або будуть виділені кошти на компенсацію від 300 до 500 тис грн, як вони і запросили», – заявив голова Житомирської ОДА.

  У готелі Коростеня зранку пролунав вибух. ФОТО