Невдоволення – Козерогам, винахідливість – Рибам: гороскоп на 14 серпня

Невдоволення – Козерогам, винахідливість – Рибам: гороскоп на 14 серпня

Невдоволення – Козерогам, винахідливість – Рибам: гороскоп на 14 серпня

Сьогодні, 07:53

ОВНИ

День підходить для того, щоб проаналізувати свої помилки. Можуть нагадати про себе давні образи. Зірки рекомендують «провести ревізію» у своїй душі і постаратися глянути на світ по-іншому.

ТЕЛЬЦІ

Будь-які починання цього дня отримають додаткове енергетичне підживлення. Та й у вас енергії буде хоч відбавляй, тому ви зможете закінчити чимало справ і вирішити немало проблем.

БЛИЗНЮКИ

На роботі будьте особливо уважними, оскільки над вашою головою збираються хмари. Доведеться проявляти більше такту і тримати при собі негативні емоції, щоб відносини з керівництвом або колегами не загострилися.

РАКИ

Якщо ви давно хотіли щось змінити у своєму житті, то зробіть це саме зараз. Цього дня ваші відчуття загостряться і є шанс, що ви приймете правильне рішення.

ЛЕВИ

Ви зможете швидко впоратися з будь-якими професійними завданнями, а також ефективно провести ділові переговори. Ви можете отримати привабливу пропозицію про співпрацю.

ДІВИ

Вас чекає не надто хороший день. Існує ймовірність професійних помилок, тому будьте максимально уважними.

  На Житомирщині прокуратура розпочала кримінальне провадження за фактом підробки лісгоспомдокументів на перевезення колод дубу

ТЕРЕЗИ

Цього дня краще відмовитися від розваг і з головою зануритися у роботу. Можна вкладати гроші у бізнес, про який ви давно мріяли.

СКОРПІОНИ

Зірки радять вам зайнятися самоаналізом і підбити підсумки виконаної роботи. Якщо є можливість, то другу половину дня присвятіть відпочинку, найкраще – за межами міста.

СТРІЛЬЦІ

Навіть якщо ви відчуваєте себе бадьорими, вам не слід надмірно витрачати енергію та підривати свої сили. Працюйте спокійніше.

КОЗЕРОГИ

Важкий психологічно день. Можлива підвищена дратівливість та невдоволення собою. Корисними будуть фізична активність та спілкування з друзями.

ВОДОЛІЇ

Ви зможете чинити опір негативному впливу оточуючих. Ніхто не зможе збити вас з позитивної хвилі.

РИБИ

Вам вдасться вирішити важливі питання завдяки давнім зв’язкам. Багато представників знаку будуть цього дня особливо винахідливими.