Вчитель інформатики з Житомира став фіналістом Національної премії

 Вчитель інформатики з Житомира став фіналістом Національної премії

Вчитель інформатики з Житомира став фіналістом Національної премії

Сьогодні, 11:22

Вчитель інформатики Житомирської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №17Микола Тарасюк увійшов у Топ-50 фіналістів Global Teacher Prize Ukraine 2020.

Про це повідомили організатори Національної премії, – пише Житомир.інфо.

«Вчитель з Житомирської області, а саме: Микола Тарасюк вже на шляху до головного призу премії – чверть мільйону гривень», – повідомили організатори.

На сайті премії зазначено, що Микола Тарасюк представляє Житомирську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів №17. Предмет: Інформатика

«Микола веде проєкт «Розумійка» для дітей з особливими освітніми потребами. Команда співпрацює з п’ятьма областями України і розробляє модуль для дітей з порушеннями слуху, що мають синдром Дауна. Разом з учнями він працює над новими напрямками: короткометражні фільми, анімація, комп’ютерна графіка. На основі отриманих знань діти вже встигли створити фільм про булінг та дискримінацію», – повідомляють на сайті.

Національна премія Global Teacher Prize Ukraine існує з 2017 року, створена громадською спілкою “Освіторія”. Вчителі, які застосовують інноваційні освітні практики, мають значні досягнення в професійній сфері, виховують громадян світу, цінують свою роботу та яких відзначають колеги й спільнота.

  Ошибки при жарке рыбы

Переможця оголосять у Міжнародний день вчителя, 3 жовтня 2020 року, винагородять призом у 250 000 гривень та ще безліччю корисних та приємних подарунків від партнерів.