В Житомирській обласній лікарні знайшли труп з пакетом на голові

В Житомирській обласній лікарні знайшли труп з пакетом на голові

В Житомирській обласній лікарні знайшли труп з пакетом на голові

Сьогодні, 16:59

Вчора вранці в одному з кабінетів Житомирської обласної клінічної лікарні ім. О.Ф. Гербачевського виявили тіло електромонтера. На голові у чоловіка був пакет, під’єднаний шлангом до балона з невідомою речовиною.

«Управлінням Держпраці у Житомирській області утворена комісія, яка проводить спеціальне розслідування нещасного випадку зі смертельним наслідком, що стався з працівником інженерно-господарської служби Обласної клінічної лікарні ім. О.Ф. Гербачевського. 17 серпня 2020 року тіло електромонтера інженерно-господарської служби виявили на підлозі кабінету з пакетом на голові, який був під’єднаний шлангом до балона з невідомою речовиною. Остаточні обставини та причини даного нещасного випадку з’ясовуються комісією зі спеціального розслідування», – повідомляє пресслужби управління Держпраці у Житомирській області.

«Близько 9.30 17 серпня до поліції надійшло повідомлення від керівництва лікарні про виявлення в одному з кабінетів тіла житомирянина, 1983 року народження, працівника лікарні. За попередніми даними, чоловік вчинив самогубство. Для встановлення причин смерті тіло направлено на судмедекспертизу», – зазначають поліцейські.

  ЦИТАТА ДНЯ!