ЖЕК не хоче віддавати будинок у керівництво його мешканцям

ЖЕК не хоче віддавати будинок у керівництво його мешканцям

ЖЕК не хоче віддавати будинок у керівництво його мешканцям

Сьогодні, 15:03

До редакції сайту “Zhitomir-Online” прийшла Козлова Лариса Борисівна. Жінка повідомила про те, що керівництво ЖЕК №1 не хоче відпускати будинок під її керівництво як фізичній особі-підприємцю.

“У жовтні-місяці відбулися збори, що вони (ред. – мешканці будинку) хочуть піти з ЖЕК №1 й обрати нового керівника. Й на цих зборах обирають мене керівником. Після цього уповноважена особа несе заяву у перший ЖЕК про розірвання з ними договору 17 січня, за 2 місяці”, – повідомила Лариса Борисівна журналісту видання “Zhitomir-Online”.

За словами жінки, ЖЕК не хоче відпускати будинок, натомість формально створене ОСББ, яке ніяких функцій не виконує. Не звертаючи уваги на рішення мешканців та на існування ОСББ, ЖЕК продовжує надсилати квитанції.

“Перший ЖЕК продовжує завзято надсилати квитанції, хоча по суті це вже самостійна юридична особа, це вже ОСББ”, – додала жінка.

Будинок розташований за адресою Майдан Соборний, 7/1. Лариса Борисівна повідомила, що будинку вже потрібен ремонт, проте формально створене ОСББ та бездіяльність ЖЕК заважає їй виконувати свої функції як керівника.

  Під Тернополем обвалився міст разом з автомобілем: вантажівка зависла у повітрі. ФОТО