На цвинтарі «Дружба» житомирянка знайшла «підклад»

На цвинтарі «Дружба» житомирянка знайшла «підклад»

На цвинтарі «Дружба» житомирянка знайшла «підклад»

Сьогодні, 09:15

Хвороби, сварки і проблеми в домі пов’язують з речами, які невідомим чином потрапили до вашого дому або на могили родичів.

Найчастіше, підклад – це річ, яка ні за яких обставин не могла попасти в це місце, де її знайшли. Наприклад, земля ніяк не може опинатися на подушці чи на ковдрі. Люди знаходять підклади випадково.

Бувають і підклади у вигляді подарунків, є навіть порча на подарунок. З енергетичної точки зору підкинута річ впливає на ваше коло реальності, несучи негативні вібрації, шкодить енергетиці дому і його мешканцям.

Житомирянка Ольга Волощук розповіла, що недавно знайшла на могилі свого батька згорток гілок з нитками та голкою. Перед тим її донька важко захворіла. Почалися проблеми з нирками.

«Як завжди прийшла поприбиратись на могилі у батька. Спочатку я нічого не помітила, коли обтирала гранітну плиту. Потім глянула, а той згорток встромлений у землю за квітами. Мені якось зразу стало не по собі. Я не дуже вірю у різні забобони, але той згорток спалила біля смітника на кладовищі, бо знаю, виносити з кладовища нічого не можна»,
– розповідає жінка.

  У Радомишльському районі виставлено на аукціон недобудовану ферму

Після тієї знахідки жінка частіше почала ходити до церкви та молитися, а також замовила освячення могили. Нещодавно хвороба у її доньки відступила.

Самі розповсюджені види підкладу:

чорні нитки;
голки (цвяхи);
земля з кладовища;
зерна;
монети, гроші, дорогоцінні метали;
ляльки, проткнуті голками або обмотані чорними нитками;
їжа;
розлиті рідини (як правило містять воду, масло, яйця, сажу та ін. компоненти);
яйця;
кісточки тварин, шерсть або самі тварини.