ЮРІЙ ПАВЛЕНКО: ВЛАДА ЗОБОВ’ЯЗАНА ВИДІЛИТИ ГРОШІ НА ЗАКУПІВЛІ МАСОК І ДЕЗІНФЕКТОРІВ ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ І УЧНІВ

ЮРІЙ ПАВЛЕНКО: ВЛАДА ЗОБОВ'ЯЗАНА ВИДІЛИТИ ГРОШІ НА ЗАКУПІВЛІ МАСОК І ДЕЗІНФЕКТОРІВ ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ І УЧНІВ

ЮРІЙ ПАВЛЕНКО: ВЛАДА ЗОБОВ’ЯЗАНА ВИДІЛИТИ ГРОШІ НА ЗАКУПІВЛІ МАСОК І ДЕЗІНФЕКТОРІВ ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ І УЧНІВ

Сьогодні, 11:24

Уряд зобов’язаний забезпечити індивідуальний захист учнів і вчителів, а не розбазарювати гроші з Фонду боротьби з COVID-19. Про це заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Павленко, коментуючи підготовку до нового навчального року в умовах епідемії коронавируса.

«Трохи більше двох тижнів залишилося до початку навчального року. З огляду на епідемію, навчання в школах і ВУЗах в цьому році буде досить специфічним. Міністерство освіти випустило докладні приписи і правила поведінки для вчителів, учнів та їх батьків. Передбачені маски і дезінфекція, заняття на відкритому повітрі, соціальна дистанція і навіть дистанційне навчання для найбільш вразливих дітей. Але ось передбачити витрати на закупівлю масок, дезінфекторів, забезпечення дистанційного навчання і розробку відповідних методик для вчителів влада як завжди “забула”», – сказав народний депутат.

Він зазначив, що, мабуть, уряд, як завжди, вважає, що гроші на все це повинні будуть заплатити батьки, школи чи місцеве самоврядування, а гроші з Фонду боротьби з COVID-19 влада може витратити на свій піар.

  Навіщо по Житомиру "Зеленбуд" масово зрубує дерева?

«У бюджетному Фонді боротьби з епідемією фактично вже нічого немає, всі витрати розписані. Причому на сферу охорони здоров’я з 66 млрд грн передбачено витратити лише близько 16 млрд гривень. З решти коштів понад 35 мільярдів пустити на фінансування “великого будівництва” широко розпіареного владою. Більше двох мільярдів на доплати силовикам і чиновникам, мільярд – на розвиток культури, туризму і креативних індустрій. Значить, для закупівлі масок і дезінфекторів дітям і вчителям грошей немає», – акцентував Юрій Павленко.

За словами народного депутата, уряд Шмигаля вже не раз демонструвало свою повну неспроможність у питаннях захисту громадян та управління країною.

«Захистити дітей від вірусу й епідемії – це не просто завдання влади, це людський обов’язок. Уряд зобов’язаний боротися з епідемією, а не розбазарювати гроші з Фонду боротьби з COVID-19 на свій піар та корупційні авантюри. ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ наполягатиме на тому, щоб закупівлі засобів захисту в усі школи країни були повністю профінансовані з державного бюджету, а не з кишень батьків чи волонтерів», – резюмував Юрій Павленко.

ЮРІЙ ПАВЛЕНКО: ВЛАДА ЗОБОВ'ЯЗАНА ВИДІЛИТИ ГРОШІ НА ЗАКУПІВЛІ МАСОК І ДЕЗІНФЕКТОРІВ ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ І УЧНІВ