В Іршанську вилучили деревину та обладнання з нелегальної лісопильні

В Іршанську вилучили деревину та обладнання з нелегальної лісопильні

В Іршанську вилучили деревину та обладнання з нелегальної лісопильні

Сьогодні, 16:59

Під час огляду на деревообробному підприємстві, розташованому в смт Іршанську, поліцейські з’ясували, що лісопильня працює без законних підстав. Відтак з місця події вилучили понад три сотні соснових колод та циркулярну установку. Триває подальше з’ясування всіх обставин події.

Про це 19 серпня повідомив відділ комунікації поліції Житомирської області.

У ході заходів, спрямованих на запобігання незаконним порубкам лісу, оперативники карного розшуку виявили у селищі Іршанську пилораму, що, за попередньою інформацією, працювала нелегально. Відтак 18 серпня поліцейські провели огляд на підприємстві та з’ясували, що деревообробне обладнання належить місцевій жительці, яка проводить свою діяльність без відповідних дозвільних документів. На території також зберігалась деревина невідомого походження.

У результаті поліцейські вилучили 345 соснових колод довжиною від 4 до 6 м та циркулярну установку для розпилювання лісопродукції.

Нині триває подальше встановлення всіх обставин події, попередня правова кваліфікація якої – ч. ст. 246 (Незаконна порубка або незаконне перевезення, зберігання, збут лісу) КК України. Законодавством за такі дії передбачено покарання у вигляді штрафу від 1000 до 1500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешту на строк до 6 місяців, або обмеження чи позбавлення волі на строк до 3 років.

  Свіжий курс валют: "чорний" ринок, готівковий ринок, обмінники