Місцеві вибори “не за горами”: на Житомирщині визначилися з керівництвом ОВК та ТВК

Місцеві вибори "не за горами": на Житомирщині визначилися з керівництвом ОВК та ТВК

Місцеві вибори “не за горами”: на Житомирщині визначилися з керівництвом ОВК та ТВК

Сьогодні, 11:49

У нелегкий для України рік, на 25 жовтня 2020 року, заплановано проведення чергових місцевих виборів.

Варто зазначити, що в нашій державі кількість виборців становить 27,2 млн осіб, кількість виборців у списках на виборчих дільницях оцінюється в 28,1 млн осіб, кількість виборчих дільниць — більше 29 тисяч.

Цьогоріч на місцевих виборах у Житомирській області працюватимуть 17 територіальних виборчих комісій: одна обласна, 4 районні та 12 міських.

Днями був призначений голова обласної виборчої комісії – Лєх Євгенія Костянтиновича, 1998 року народження – від місцевої організації політичної партії «Слуга народу».

Його заступник – Павлюк Юрій Андрійович, 1963 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина». Юрій Павлюк не новачок на виборчій “арені”, адже на виборах Президента у 2010 році був секретарем комісії від кандидата Віктора Януковича. На місцевих виборах у 2015 році очолював ОВК від ВО «Батьківщина». На парламентських виборах 2019 року Юрій Павлюк теж був членом ОВК від ВО «Батьківщина».

  ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ: МИ ЙДЕМО НА ВИБОРИ ПЕРЕМАГАТИ!

Секретар комісії – Олійник Олексій Григорович, 1961 року народження – від місцевої організації Політичної партії «Солідарність жінок України». За даними tvk.oporaua.org досвіду роботи в комісіях не має, – цю інформацію надає громадянська мережа “Опора”.

Щодо інших комісій, то цьогоріч в них працюватиме 306 членів: 73 чоловіка та 233 жінки.

Крім цього, працюватиме обласна територіальна виборча комісія, чотири районні: Бердичівська, Житомирська, Новоград-Волинська та Коростенська і в районах 12 міських виборчих комісій: Андрушівська, Баранівська, Бердичівська, Житомирська, Коростенська, Коростишівська, Малинська, Новоград-Волинська, Овруцька, Олевська, Радомишльська та Чуднівська.