У Житомирі з’явився новий вид фауни – “Церковні бобри”

У Житомирі з'явився новий вид фауни - "Церковні бобри"

У Житомирі з’явився новий вид фауни – “Церковні бобри”

Сьогодні, 15:30

До редакції газети “Субота” звернулась 80-річна пенсіонерка Жанна Іванівна. Обурена жінка повідомила, що Церква, що будується біля школи №33, знищує зелені насадження.

“Біля школи №33 будується велика Церква, але за радянської влади тут була лише капличка. У свій час на цій території була розташовага стара будова фармацевтичного училища, і вони насадили багато різновидів кущів і дерев. І от, починаючи з 2018 року Церква почала знищувати зелені насадження, а саме: зі сторони школи №33 стояв величезний клен (не американський), так він уже засох, його “церковні бобри” згризли. Вони драли з нього кору у 2018 році по всьому діаметру дерева та висотою до одного метра, обрубували цю кору і в 2019 році ще по метру висотою”, – написала Жанна Іванівна у зверненні до редакції газети.

У 2020 році клен таки загинув. Пенсіонерку дуже засмучує той факт, що людям, які знищують напівстолітні дерева, усе сходить з рук. Крім того, знущання над зеленими насадженнями продовжується й у 2020 році. Нещодавно церковники обрубали стовбур каштану, який росте біля бровки тротуару по вул. В. Бердичівській.

  Скандал в больнице Одессы из-за дорогой "бесплатной" операции

“І от, одного разу, ідучи повз Церкву я побачила таке, що душа моя завмерла. Чотири дерева – 2 берези і 2 клени “церковні бобри” обрубали по всьому діаметру дерев кору на висоту метра. Це вже зі сторони дев’ятиповерхівки по вул. В. Бердичівська №54. А тепер бачу, що ці обгризені місця хтось забілив фарбою. Але це не врятує цих дерев, це все до “нижче спини”. Якщо з людини зняти шкіру, то вона обов’язково помре. Дерево попід корою поставляє поживні речовини із землі, і тоді воно тільки живе і розвивається. Так що ці 4 дерева обов’язково загинуть у 2021 році”, – додає засмучена пенсіонерка.

Жанна Іванівна дуже любить своє місто. Її чоловіка після закінчення вищого учбового закладу направили працювати у Житомир. Місто виявилось чистим і зеленим, тому подружжя залишилось у Житомирі на все життя.

“Але, як я бачу, не всі люблять своє рідне місто, а тільки піклуються за себе, за покращення свого існування”, – пише Жанна Іванівна.