До Житомира приїде команда ветеранів війни на велосипедах

До Житомира приїде команда ветеранів війни на велосипедах

До Житомира приїде команда ветеранів війни на велосипедах

Сьогодні, 09:06

Сьогодні, 20 серпня, до м.Житомира прибуває команда велопробіг ветеранів війни “Вшануємо пам’ять захисників України” – учасники загальноукраїнської акції, яка стартувала 16 серпня в м. Ужгороді.

Як повідомляє Відділ у Житомирський області Міністерства у справах ветеранів України, прибуття команди очікується з вінницького напрямку о 16-18 год.

Велопробіг присвячений Дню пам’яті захисників України (візначається 29 серпня), які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Крайня точка маршруту – м. Маріуполь.

Метою велопробігу є підтримка ветеранів війни, популяризація спортивної реабілітації та здорового способу життя серед ветеранської спільноти.

Команда велопробігу складається виключно з ветеранів-учасників бойових дій в Афганістані та АТО/ООС.

Загалом ветерани планують подолати близько 1800 км Україною, проїхавши за маршрутом Ужгород – Маріуполь відвідавши такі міста: м.Стрий, м.Рогатин, м.Тернопіль, м.Хмельницький, м.Вінниця, м.Житомир, м.Київ, м.Лубни, м.Полтава, м.Дніпро, м.Запоріжжя та м.Бердянськ.

Учасники шістнадцятиденного велопробігу побувають у 12 областях України від Заходу на Схід та фінішують у Донецькій області. На шляху від Ужгорода до Маріуполя заплановані зустрічі з родинами загиблих, покладання квіти до пам’ятників та Алей слави, спілкування із представниками органів місцевої влади.

  МУЗІКА. Adam Hurst - Pas De Cœur

У м.Житомирі заплановано покладання квітів на Смолянському військовому кладовищі, на місці майбутнього пам’ятника загиблим учасникам АТО/ООС у центрі міста та пам’ятника «Чорний тюльпан», що нагадує про тих, хто віддав життя на війні в Афганістані.

Велопробіг організовано Міністерством у справах ветеранів для підтримки ветеранів війни та популяризації позитивного образу ветеранів у суспільстві.

Запрошуємо всіх бажаючих жителів міста та області приєднатися до велопробігу та разом вшанувати пам’ять загиблих Захисників, які віддали своє життя за Україну.

Контактна особа: Валерій Логінов, 097-441-61-04.