Коростень захотів мати власний бренд

Коростень захотів мати власний бренд

Коростень захотів мати власний бренд

Сьогодні, 12:00

Коростенська міська рада оголошує старт конкурсу на кращу творчу ідею для розробки бренду та гасла міста Коростеня!

Про це йдеться на сайті мерії.

До участі у конкурсі запрошуються усі талановиті та креативні особистості, які бажають долучитися до покращення туристичної привабливості та впізнаваності міста Коростеня.

Головний приз – автор кращого задуму увійде до робочої групи по розробці брендингу і зможе втілити частинку своєї ідеї в життя, а також отримає приємний подарунок від організатора конкурсу.

Лише три обов’язкові умови, за яких заявку буде допущено до розгляду:

– Ідея для бренду має бути авторською

– Заявка містить ескіз логотипу (малюнок від руки, графічні елементи, образи, шрифти, кольорові рішення) та гасло українською мовою до нього

– Коротенький опис ідеї

Бути готовим представити свою ідею на бренд-сесії у вересні.

Дедлайн: заявки приймаються до 17:00 30 серпня 2020 року. Переможця буде оголошено у вересні 2020 року під час бренд-сесії.

  В Україну повертаються снігопади: синоптик назвала дату непогоди

Надсилайте ваші творчі ідеї на електронну скриньку kor.ekonom@ukr.net або подавайте у друкованому вигляді за адресою: м. Коростень, вул. Грушевського 22, каб. 37 (III поверх).

У разі виникнення питань звертайтеся за вищевказаним імейлом або телефоном

4-10-20 (Тетяна)
Форма заявки для участі
Конкурсант (ПІБ)
Поштова адреса
Контактний телефон (моб.)
Електронна адреса
Ескіз логотипу (малюнок від руки або графічний елемент)
Гасло
Інформація про місто, на яку можна опиратися при розробці ідеї
(не є обов’язковим)

Коростень – одне з найдавніших міст не лише України, а і Європи, де переплітаються його славна історія та багата культура з сучасністю, а справжнім його надбанням є працьовитість та гостинність коростенців. У Коростені є незабутні природні краєвиди, овіяні легендами і красою. Так, справжньою його окрасою є річка Уж, що омиває береги унікального парку «Древлянський», скелястих пагорбів «Красної гірки» літописного міста Іскоростеня – місця, де розміщувалися поселення древлян на чолі зі славнозвісним мудрим князем Малом. Своєрідною візитівкою міста є Міжнародний фестиваль дерунів, який вже набув надзвичайно широкої популярності в Україні і далеко за її межами.

  У Житомирському районі матір вдарила сина ножем

Управління економіки