Хто керуватиме житомирською “Перемогою Пальчевського”?

Хто керуватиме житомирською "Перемогою Пальчевського"?

Хто керуватиме житомирською “Перемогою Пальчевського”?

Сьогодні, 17:28

Продовжують політичні зігзаги житомирського медіа магната та власника сайту Житомир-інфо та популярного будинку Трибеля Євгена Яремчука.

Євген Яремчук був причетний до розкрутки в нашій області партії “Слуга народа”. Партія отримала на минулих парламентських виборах шалену перемогу завдяки брендові Володимира Зеленського: із шести округів області, на п’яти перемогли “зелені”.

Але Яремчук втягнувся у затяжний конфлікт із головою житомирської ОДА Віталієм Бунечком. Останній довгий час пробував поставити головою обласної організації свого протеже Євгенія Жабокрицького, разом з яким він годинами прогулювався у парку імені Гагаріна.

Кажуть, ніби останньою краплею, яка переповнила чашу терпіння у київського керівництва “Слуги народу” було лобіювання Євгеном Яремчуком політичних інтересів діючого міського голови Житомира Сергія Сухомлина.

Євгена Яремчука усунули з керівництва партії.

Кажуть, що про заслуги Євгена Яремчука у Києві не забули. Його ніби призначили керувати в нашій області “Перемогою Пальчевсього”.

  У дворі багатоквартирних будинків на вулиці Лятошинського мер хоче зробити автостоянку для торгових центрів. Житомиряни обурені